gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

neden onlar hüzünü andırıyor?

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

neden onlar hüzünü andırıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ne mutlu onlara

ne mutlu onlara

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

Aşk Neyse Onu Yaşıyahhh.........

aşk resimleri aşk resmi Aşk neyse oni yaşıyah … neymiş aşk … klasik aşk,platonik aşk,nostaljik aşk? hangisi gerçek aşk? bırakalım en iyisi bunların hepsi sahte aşk… ne diplomada,ne makamda,ne mevkide… şöyle yürekli adam gibi bir aşk… resimde ki gibi… gel biz bunu yaşıyah… yok hala anlamadıysan bi de bunu oku bakalım… Bişeyler Öğrenmişem.Gel Değişik Sevah. Sen Beni Sev ,Ben Seni… Sevdayi...
  3. peki ona ne yakışır

peki ona ne yakışır

en mutlu gününüzde onu nasıl görmek isterdiniz hadi askitoyada secelim yardım işteyecektir
  4. hüzün

hüzün

Saçların epeyce dağılmış dudakların duvara çarpmıs çözüldüm. Çünkü ben senin sözündüm. Aşka secilmişti tüm vakitler. Seçildin. Çünkü sen bir çicektin. Alıp başımı gidiyorum; yeşil başlı kumsallara.. Güneştin.. Çünkü bedenimdeki ateştin ---- Bir nefeslik dinlenişti hüzün... Hep bir gülümseyişe aralanan dudaklarımı büzmekti... Hayatın şaşırtma kuvveti öylesine büyüktü ki...Kocaman...
  5. Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz?

Hüzün Nedir Bilir misiniz? Bir çocuğa son paranızla alıp verdiğiniz çikolatanın yere düşmesidir Bir pazar günü bir aileyi uzaktan izlerken aile reisinin gelip sizden fotoğraf çekmenizi istemesidir Dünyada insanlar açlıktan ölürken yediğiniz yemekten utanmanızdır Kimsenin gelmediği bir adada, kimsenin gelmeyeceğini bile bile beklemektir Gecenin en güzel saatlerinde ayın yansımasını demir...

Sayfayı Paylaş