gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Neden sinirlenir sinirlenmez ellerimiz titremeye başlıyor?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sinirden titreme sinirlenince titreme sinirlenince titremek insan neden sinirlenir sinirden titremek Bazen çok sinirlendiğimizde ilk önce ellerimiz sinirden titremeye başlar ve bu zaten her şekilde belli de olur peki düşündünüzmü neden eller sinirlenince titremeye başlıyor işte cevabı:)
    Sinirlendiğimiz zaman sempatik sinir sistemi harekete geçerek adrenalin gibi bazı moleküller salgılanır.

Bu moleküllerin etkisiyle terleme, ellerde titreme, kalp hızında artış meydana gelir.

Bunlar, vücudun tehlikeli durumlara hazırlanmasında önemlidir, yani bir bakıma vücudun savunma sistemleridir.

2. BİTTERİM

BİTTERİM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    gerçektende merak ederdim paylaşım için saol:)

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    valla savunmayı degil de harekete gecmeyi tetikliyor ben de :D sağol paylaşım icin mawi:)

Neden sinirlenir sinirlenmez ellerimiz titremeye başlıyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökyüzü SinirLenirSe...

Gökyüzü SinirLenirSe...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz?

roman yazmaya başlıyorum ne dersiniz?

kusura bakmayın arkadaşlar yinede destekleyenlere çok teşekkürler.ama kimsenin umrunda olmadı.
  3. Bugün Ne Giysem Başlıyor

Bugün Ne Giysem Başlıyor

bugün ne giysem bugün ne giysem başlangıç şarkısı başlangıç başlangıçı giriş şarkısı Yeni başlıyor yeni .. Bir tane daha yeni program :) Bugün Ne Giysem ? Biliriz ki biz kadınlar modaya düşkünüz ve bizim dikkatimizi çekmicekte kimin dikkatini çekecek:) Show TV 20’nci yıl sürprizlerine yepyeni televizyon formatları ve programlarla devam ediyor… Show TV’den farklı bir yarışma programı...
  4. Kara Kutu Ne Zaman Başlıyor ?

Kara Kutu Ne Zaman Başlıyor ?

Kara Kutu şimdikten sosyal medya da büyük ilgi gören ve Kanal'D, bilgileri sunarak artık sırlarına bir son verdiği dizimizin tanıtım aşamasına geçmiştir. Etkileyici bir başlangıç yaptığı aşikardır, görsel showların ve şunda bir hakikattır ki dizi üstünde çok çalışılmış ve kalite de ödün verilmemiştir. Pana Film, anlaşılan o ki sektöre yeni bir fenomen dizi kazandırma çabasında ki emekleri...

Sayfayı Paylaş