gebe
  1. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

neden sonradan kıskanç olurlar

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında ecege tarafından paylaşıldı.

kızlar kimi erkek yıllar sonra kıskanç olmaya ona buna karışmaya başlar neden pekiiiii

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden sonradan kıskanç olurlar
    Bilmem ki :D:D
    Benimki hep kiskancti :D:D
    Yani okadar abartili degil tabi

3. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: neden sonradan kıskanç olurlar

:) yapısında kıskançlık olan erkek başında neyse sonunda da odur sadece gözardı edemicem bişey var benim eşim eğer nişanlılık döneminde kıskançlığını bana belletseydi kesinlikle ona evet demez resti çekerdim herşeyin normali değerinde güzel aşırısı inanın insanı bunalıma sokuıyor vede yeter artık bile dedirtebiliyor

4. adanur*

adanur* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hmm çounLkLa dşarıdn geLen b tepkye karşılık geLişir bnce

5. chatlaq melek

chatlaq melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence başta gizliyolar kıskançlıklarını bunaltıp elinden kaçırmamak için:D sora zamanın verdiği rahatlıkla salıyolar kendilerini..hadii bakalım uğraş dur:D

6. nazemel

nazemel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu erkeğe göre değişiyor sanırım benim babam yeni evliyken kıskanırmış annemi,benim eşim ise yıllar sonra kıskanmaya başladı beni.önceden de kıskançlığı vardı ama bu kadar değildi,şimdi ise inanın artık iyice bunaltmaya başladı.insanın özgürlüğünün kısıtlanması çokda hoş bir şey değil, bende ne yapacağımı bilemiyorum bu aralar.

neden sonradan kıskanç olurlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir e-mail 50.000 sene sonra bulunsaydı ne olurdu?

Bir e-mail 50.000 sene sonra bulunsaydı ne olurdu?

Geçmişin insanları, dünyaya "PC" adını vermişlerdir. Bunun yanı sıra, evrendeki başka gezegenlerin varlığından da haberdardılar. Bütün gezegenlerin "Internet" adı verilen elle tutulmaz, gözle görülmez şekilsiz bir deniz üzerinde yer aldıklarına inanıyorlardı. Bu gezegenler arasında, "Modem" adı verilen kapılar aracılığıyla iletişim sağlanıyordu. ? İnsanlar,...
  2. Neden Erkek 55'inden Sonra Sadık Olur?..

Neden Erkek 55'inden Sonra Sadık Olur?..

Pakize Suda'dan.. Bir haber... Erkek 55'inden sonra sadık oluyormuş. Neden acaba? a) Aslında bütün kadınların aynı olduğunu 55'inde idrak ediyor. b ) Harç bitiyor, mecburen yapı paydos! c) Sokakta oluşan yara bereleri pansuman vakti! d) Demek "yorulma noktası" 55. e) Bir zamanlar çocukların yapamadığını torunlar beceriyor. f) Yaşlının halinden yaşlı anlar. g) Kalp...
  3. Doğumdan sonra ne zaman adet olurum?

Doğumdan sonra ne zaman adet olurum?

doğum sonrası ilk adet ne zaman olunur,doğum yaptım ne zaman adet olurum,doğumdan sonra adet ne zaman düzene girer,doğumdan sonra adette gecikme,doğumdan sonra adet kanaması hakkında bilgiler Hem normal doğum hem sezaryen doğumdan hemen sonra başlayan kanama gideren azalır ve 30-40 gün kadar sürer, bu adet kanaması değildir, loşi adı verilen rahim içerisindeki kan ve doğumdan kalan...
  4. Jocasta Sendromu(kıskanç anne sendromu) nedir?

Jocasta Sendromu(kıskanç anne sendromu) nedir?

jocasta (kıskanç anne)sendromu,kıskanç anne sendromu nedir,jocasta sendromu bir hastalık mı,kayınvalidem kıskanç jocasta sendromu mu,jocasta sendromunun zararları,jocasta sendromlu anneye nasıl davranılır, Jocasta sendromu(kıskanç anne sendromu) çoğumuza yabancı gelse de hayatımızda sıklıkla karşılaştığımız bir hastalıktır. Jocasta sendromu, bir annenin erkek çocuğuna hastalık...
  5. Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği Neden Olur?

Doğumdan Sonra Adet Düzensizliği Neden Olur?

Doğum, kadınların hayatındaki en önemli olaylardan bir tanesidir. Her ne kadar tüm aileyi etkilese de en sıkıntılı durumlarla kadınlar yüzleşmekte ve belki de bu olayın en keyifli yanını da kadınlar yaşamaktadır. Dünyaya bir bebek getirmek hem anne hem de baba adayları için büyük bir mutluluk kaynağı olsa da annelerin yaşadıkları ve alışıl olmadıkları yeni değişiklikler doğum ile birlikte...

Sayfayı Paylaş