gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Neden Youtube´a Girince Artik Aranan Cikmiyor?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Kizlar ben cogunlukla diziler bir kac bölüm oynadiktan sonra ilgimi cektigi icin sonradan dizilere ilk bölümlerine youtubedan bakiyorum. bu son zamanlarda anlamadigim neden artik Youtube dizileri göstermiyor? Ararken ismi cikiyor ama enter´e basinca sacma sapan seyleri gösteriyor. en son aradigim dizi Ritmini Arayan kalpler... bulamiyorum....
    Bu konuda bana yardimci olacak birisi varmi??

Neden Youtube´a Girince Artik Aranan Cikmiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sensiz dakikalar bile iskence bitanem... ne olur gel artik

Sensiz dakikalar bile iskence bitanem... ne olur gel artik

meleklerim benim esim, bitanem, canimin ici, herseyim benden tam 2000km uzakta yasiyor. Ondan ayrilali bir hafta bile olmadi... onsuzluk o kadar zorki anlatamam sirf o gittikten sonra yine aglama krizlerine gireyim diye evin düzenini mobilyalarin yerlerini deyistirdim, mesgul olayim cok yorulayim sonrada uyuyup kalayim diye... Ama icimde hep bir sIkIntI var.... onsuzluk zoruma gidiyor. Yarim...
  2. Menopoza girdim saçlarım dökülüyor ne yapmalıyım?

Menopoza girdim saçlarım dökülüyor ne yapmalıyım?

Bu konu ; menopoz döneminde saç dökülmesine karşı önlemler ile ilgili bilgi vermektedir. Kadınların vücut yapılarında ciddi bir değişim olan menopoz dönemi sıkıntılı bir süreçtir. Bu dönemde vücudun verdiği tepkiler kimi zaman kadınları korkutsa dahi tıbbın önerileri sonsuzdur. Menopoz dönemine giren meleklerimize önerimiz, bu dönemde saç dökülmeleri olabilir ve bunun için çeşitli önlemler...
  3. 2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ?

2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler ?

Bu konu; 2012 Yılının En Çok Aranan İsimleri Neler konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, iyi kötü bir yılı daha devirdik gidiyoruz. 2012 yılına dönüp şöyle bir baktığımızda bir an bile yerinde durmayan teknolojinin hızına bakarak internet kullanımının her alanda büyük bir hızla yaygınlaşmaya devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu sayfamızda da 2012 yılında internet üzerinden en...
  4. Kurbana ortak olacaklarda aranan şartlar nelerdir?

Kurbana ortak olacaklarda aranan şartlar nelerdir?

1- Her ortağın Müslüman olması, kurban ve ibadete niyet etmesi ve her birinin hissesinin yedide birden az olmaması şarttır. Sırf eti için ortak olan varsa ve biliniyorsa, hiçbirinin kurbanı sahih olmaz. Bilinmiyorsa sahih olur. Ortakların bir kısmı ölmüş olsa yahut bunak olsa zararı olmaz. 2- Biri adak, biri akika, biri vacib olan bayram kurbanı, biri nafile, biri ölü için, biri de Peygamber...

Sayfayı Paylaş