nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

nedeni yok sevmenin seni sevmenin tarifi yok [​IMG]

nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Yeşim Salkım - Hiç Keyfim Yok

Hiç keyfim yok İnandığım onda değerler Kayboldular senle beraber Yok olan bayramlar gibi Söndü içimin sevinci Ne sevgi kaldı inandığım Her şeyi göze aldığım Ne geçmiş, ne gelecek Bir tek hasret var çekilecek Hiç keyfim yok uzun zamandır İyiyim dersem anla yalandır Gülümseyişim, zorlamamdır Şarkılarım ağlamamdır
  2. Orhan Gencebay - Sevmenin Zamanı Yok

Ne sen duydun,ne ben duydum, Habersizce gelivermiş, Ne sen gördün,ne ben gördüm, Gönlümüze girivermiş, Herkesin dilinde aşk denilen meçhul, Bizi kollarına sarıvermiş, Kadere bak,Kadere bak, Çok çektirdi ikimize, Şimdi özür diler gibi, Sevin dedi gönlümüze, Ne sen çağırdın ne ben, Ne sen anladın ne ben, Usul usul, sessiz sessiz, Aştır bizi mutlu eden, Şu kısacık ömrümüzün, Nesi varki aşk...
  3. Hiç Zanmanı Yok

çekimlerden konserlerden tanıtımlardan nefes alamayan Hadise biçok teklifide yetişemediği için kabul edemedi.... HADİSE SERT ÇIKTI! HADİSE, YARIŞMA YAKLAŞTIKÇA DİKKAT VE ÇABALARINI BU YARIŞMAYA YOĞUNLAŞTIRDIKLARINI, ADETA ZAMANLA YARIŞTIKLARINI, DOLAYISIYLA BAZI SÖYLEŞİ VE GÖRÜŞME İSTEKLERİNİ ZAMAN YETERSİZLİĞİ YÜZÜNDEN KABUL EDEMEDİĞİNİ BELİRTTİ.... Hakkında yazılan 'ödül törenine...
  4. polemiğe hiç gerek yok

arkadaşlar olan olmuş bırakında taraflar kendisi konuyu çözsün üçüğncü bir ağıza ne gerek var ahh Tuğba Ünsal canlı yayında ortalığı karıştırmay ne gerek vardı..... CANLI YAYINDA ATIŞTILAR! OKAN BAYÜLGEN İLE SEMA ÖZTÜRK ARASINDA YAŞANAN GERGİNLİK, TUBA ÜNSAL'A DERT OLDU. ÜNSAL VE BAYÜLGEN BAKIN CANLI YAYINDA NASIL ATIŞTI. Okan Bayülgen, yarışma programı sunan ve aynı zamanda...
  5. yok

günümüzde ençok rağbet gören meslekler ve nedenleri nelerdir????!!!!

Sayfayı Paylaş