nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

nedeni yok sevmenin seni sevmenin tarifi yok [​IMG]

nedeni yok sevmenin...zamanı hiç yok! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Allah dostlarını sevmenin yararları

Yaşamak nedir? Yaşamdan lezzet almak neyle mümkündür? Yaşadıklarımızla huzuru nasıl buluruz? Yaşadıklarımızdaki manayı nasıl buluruz?... Bu soruların cevabı nasıl verilebilir veya bu sorulara hangi sözlükte cevap bulunur da hangi filozofun cevabından tatmin olunur. Akıl tatmin olsa, gönül nasıl mutmain olur? Üzerinde yaşadığımız dünya, gece ve gündüzün varlığı, mevsimlerin geliş...
  2. Ehl-İ Beytİ Sevmenİn GereĞİ Ve Fazİletİ

Allahu Teâlâ’yı seven kimse, elbette O’nun sevdiklerini de sever. Önce Allah’ın Habibi Hz. Rasûlullah’ı (s.a.v) sever. Sonra ona ait olan, ondan sayılan, onunla anılan her şeyi sever. Sevmesi de gerekir. Bunların başında Ehl-i Beyt gelir. EHL-İ BEYT KİMDİR? Ehl-i Beyt, Hz. Rasûlullah (s.a.v) Efendimizin ailesi ve evlâtlarıdır. Mü’minlerin anneleri, Hz. Fatıma, Hz. Ali, Hz. Hasan ve Hz....
  3. Orhan Gencebay - Sevmenin Zamanı Yok

Ne sen duydun,ne ben duydum, Habersizce gelivermiş, Ne sen gördün,ne ben gördüm, Gönlümüze girivermiş, Herkesin dilinde aşk denilen meçhul, Bizi kollarına sarıvermiş, Kadere bak,Kadere bak, Çok çektirdi ikimize, Şimdi özür diler gibi, Sevin dedi gönlümüze, Ne sen çağırdın ne ben, Ne sen anladın ne ben, Usul usul, sessiz sessiz, Aştır bizi mutlu eden, Şu kısacık ömrümüzün, Nesi varki aşk...
  4. Seni Sevmenin Tadında

Ağaran günün karanlık yüzünün ürkekliği var üzerimde.Yemyeşil görünmek için çaba harcayan ağaçların yorgunluğu gibi sevdim seni.Kor kor alevlerim olsa da yüreğimde sana dair bir yudum suyun yeter içimdekileri söndürmeye.Sorma bana neden seni sevdiğimi.Sorma bana neden seni bu kadar istediğimi.Sorma sakın içimdekileri,dışımdakileri,sustuğum şeyleri söylediklerimi sakın sorma bana anlatamam....
  5. Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu.

Hayatımızda var olan ve nedeni tam olarak açıklanamayan kıskaçlığın nedeni bulundu. Bilim adamları beyindeki kıskançlık lobunu bulduklarını açıkladı MRI görüntülerinde doktorlar tarafından tespit edilen, sevgililerini kıskandıklarında hissettikleri neredeyse fiziksel acıya yakın olan acının da yönetildiği bölüm bulundu. Bu keşifle beyinle ilgili hastalıklar, ruhsal tedavi ve...
  6. Vücudunuzu Sevmenin 10 Yolu

Vücudunuzu düşündüğünüzde üzülüp endişeleniyorsanız, kendinizi sevmenizin 10 yolu burada! Deneyin, mükemmel hissedeceksiniz. Benzersizsiniz... Medya abartmalarına rağmen, ortalama veya normal bir vücut kadar doğal birşey yok. Vücudunuz özel ve kişiseldir.. Kendinizi olduğunuz gibi sevmeye başlar başlamaz diğerleri de farkedip beğenecek. En iyiyi yapın... Dünyaya kendinizi en iyi...
  7. Seni sevmenin bedelini ağır ödüyorum...

seni sevmenin bedelini ağır ödüyorum 19.10.2004 yine soğuk bir ramazan günü.okuduğumuz üniversitenin terminalinde basladı hersey.annemlerın gonderdığı paketı almaya gıtmıstım kı bana yardım etmıstın. Kıbardın, saygılıydın, kutuyu kaldıramadığımı düşünüp yardım etmiştin. Oysa sımdı kaldıramadığım oyle buyuk yuklerın içindeyim ki... Yoksun bedenın yanımda ruhun hep baska bı yerlerde......
  8. Sevmenin bu denli acı verdiğini ögrendim artık...

Yİne soguk geçtİ gecem yİne yapayalniz yürüdüm sokaklarda bİr kabus olsa gerek yaŞadiklarim her ani karanlik her ani aci uyanmak İstersİn ya kabuslarindan bİr türlü uyanamazsin Üşürsün yalnizliğin soğuklugunda kİmsesİz kalirsin yİne uzak dİyarlarda kendİmİ avutmak için Şarkilar söylüyorum haykirarak sonra hiçkiriklarim nakarat oluyor kariŞiyor rÜzgarlara sevmenİn bu denlİ...
  9. ütü yapmayı sevmenin yolları

en iyi ütü hangisi en iyi ütü hangisi 2011 2011 Ütü yapmayı ızdırap gibi görmenizi engelleyecek hatta ütü yapmayı sevdirecek pratik bilgilere ihtiyacınız varsa, bu yazı tam size göre! 1. İlk olarak ütüleyeceğiniz kıyafetleri gruplandırın. Gömlek, etek, pantolon grubu gibi. 2. Ütü masasının boyunu, kendi boyunuza uygun şekilde ayarlayın. 3. Hafif ve yüksek buhar özelliği olan...

Sayfayı Paylaş