gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben Eşimle İlişkiye girdikten sonra Hem Vajinamdan Hemde Makatta Sarı Renkte Akıntı Gelmeye Başladı Ne Olabilir Bu Lütfen Yardım??

Nedir Bu hastalık Lütfen Yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

bu renge bayıldımm.... melekler yardım lütfen.....

ruj mu parlatıcı mı anlamadım :S ama bu renge bayıldım:ar4fd: bu rengi arıyorum yardmınıza ihtiyacım var bana bi öneriniz var mı acaba belki aranızda kullananlar vardır bu rengi....
  2. implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen

implantasyon kanamamı bu ? anlamadım yardım lütfen

implantasyon belirtileri implantasyon kanaması yaşayanlar çamur gibi adet kanaması öncelikle merhaba tüm melekler 23 yasındayım ve evliyim bundan 1 hafta önce adet oldum fakat adet kanamam çamur gibi ve kahverengi oldu 4 gün sürdü ki ben 7-8 gün adet görürüm normalde ve dün kasıklarımda ağrı oldu lavaboya gittim ve yine kan gelmişti acaba bu implantasyon kanama olabilir mi daha önce böyle...
  3. Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen

Gövde kemikleri nelerdir isimleri nedir yardım lütfen

Gövde kemiklerinin adları nelerdir tam olarak nerelerimizde bulunur ve ne işe yararlar teşekkür.er.
  4. ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

ne yapmalıyım yardım edin lütfen :(

Ben 17 yaşındayım. yaz tatillerimiz annanemlerde yani Sakarya'da geçiyor. annemin yaklaşık 25 yaşındaki kuzeni beni sevdiğini söyledi ve niyeti hiç iyi değil. geçen yazım ondan kaçmakla geçti malesef. çok fazla rahatsız ediyor. numarasını engelledim. başka telefonlardan arıyor. annemlerle pek samimi değiliz her şeyi anlatamıyorum. tatile gitmesem burda bazı sebeplerden dolayı ( hiç...
  5. Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Ne yapacağım?yardım edin lütfen!!!

Merhaba sevgili melekler; yeni üyelerdenim.aranıza katılmak istedim çünkü fikirlerinize ihtiyacım var eminim benden daha tecrübelileriniz vardır aranızda.konuya gelirsek; ben 3.5 ay önce tanıştığım erkek arkadaşıma yalan söyledim ilişkimiz başında.daha doğrusu söylemek zorundaydım eski erkek arkadaşımla ilgiliydi.bu da bir şekilde çıktı ortaya.şimdi bana inanmıyor.ayrılcağımıza kesin...

Sayfayı Paylaş