gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Nedir bu korku?

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Bugün genel müdürümüz geldi ve tüm personelin bugun burda olması gerektiğini istedi.. eksilmeye ve deişime gideceğinide ekledi.. herkezde bir korku bir heyecan benim yerim katii kesinlikle öyle yada böyle bir değişim görünmüyor fakat geldi diyemi nedir bir heyecan bi heyecan.. kalbim durcak aklımda hiç bir şey yok.. sanki iş hakkında hiç bir şey bilmiyorum gibi.... [​IMG]

Nedir bu şef, müdür, patron korkusu?
    :dosya:

Melişler bu gerginlik hepimizde illa oluyor rahat rahat yaptığımız işlerimizi kolaylıkla halledebiliyorken bir üst kademe olan sahış yanımıza geldiği zaman illa bir şeyler olur elimiz ayağımıza dolanır . Kademe arttıkça heyecan basar..

Bununla ilgili sizlerin görüşlerinelerdir.

Nedir bu korku? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BU korku evinde dolaşmaya ne dersiniz:D

BU korku evinde dolaşmaya ne dersiniz:D

Bakalım ne kadar cesursunuz ben biraz tırstım ama sesli bakın sesler efektler çok hoş :DAmam devam etmesi için bazı neslelere tıklamanız gerekiyor :) http://www.sinthaistudio.com/rooms.htm :ruyam::ruyam::ruyam::ruyam::ruyam:
  2. Korku filmlerini neden seviyoruz?

Korku filmlerini neden seviyoruz?

Hiç düşündünüz mü korku filmini neden sevdiğimizi hem iki büklüm olur, büzüşür korkarak filmi izleriz hemde birdaha izlemicem çok korktum diyerek günlerce aklımızdan çıkmaz uyuyamayız bile etkisinden kurtulana kadar .. ama yinede tekrar tekrar izlemeye devam ederiz. Korku filmlerini neden seviyoruz? Bazılarımız hayaletlerin ve garip olayların adından söz etmekten bile korkarken nasıl oluyor...
  3. Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Evet meleklerim hepimizin muhakkaki korkuları vardır hepimiz tabiki en başta YÜCE RABBİMİZDEN korkarız peki daha sonra korkularınız nelerdir???Mesela ben yalovada yaşadığım 17ağustos depreminden sonra karanlıktan çok korkuyorum kızlar.:uhu:
  4. Burcunuza Göre Korkularınız Neler?

Burcunuza Göre Korkularınız Neler?

burçlar ve korkuları, burçların korkuları, burçlara göre korkular Sevgili melekler, hepimizin farklı farklı korkuları vardır. Kimimiz yalnız kalmaktan, kimimiz karanlıktan korktuğumuz gibi kimimiz de kelebekten, böcekten, sinekten korkabiliriz. Karakter farklılıklarıyla bildiğimiz burçlarda da korkular farklı. Siz de burcunuzun korkularını okuyun bakalım, gerçekten tutuyor mu?.. KOÇ...
  5. Allah korkusunun alametleri nelerdir?

Allah korkusunun alametleri nelerdir?

Allah korkusunun sebebi, ilim ve marifettir. İlim ve marifet sahipleri, kendi ayıplarını, günahlarını ve ibadetteki kusurlarını görerek, bunun yanında Allahü teâlânın kendisine verdiği sayısız nimetleri düşününce, yaptıklarından utanıp, kalbinde korku başlar. Hadis-i şerifte de buyuruluyor ki: (Her hikmetin başı Allah korkusudur.) [Taberani] Hikmetin birçok manası vardır. Faydalı ilim, fen ve...

Sayfayı Paylaş