gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nefes filmi dizi oluyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bilmiyorum izledinizmi arkadaşlarım Nefes filmini izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum...Tabi giderken yanınızda bir paket kağıt mendil götürmeyide ihmal etmeyin :tik: [​IMG]

Sezona damgasını vuran “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi dizi oluyor. Başrol oyuncusu Mete Horozoğlu, filmde kullanılmayan sahnelerden altı bölümlük bir dizi hazırlanacağını açıkladı.

SINIR karakolunda teröristlerle mücadele eden bir komando timinin başından geçenleri konu alan ve sinemaseverlerden büyük ilgi gören “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi, televizyon yöneticilerinin de dikkatini çekti. Yönetmen Levent Semerci’ye, sinema filminin devamı olarak bir dizi hazırlaması için teklif götürüldü. Filmde “Yüzbaşı Mete” karakterini canlandıran tiyatrocu Mete Horozoğlu ise, kullanılmayan sahnelerden altı bölümlük bir dizi hazırlanacağını söyledi. Geçtiğimiz gün 104.2 Radyo Pink’te yayınlanan “Cadı Kazanı” adlı programa konuk olan Horozoğlu, “Yapım şirketi, filmin gişesinden Şehit Aileleri Derneği’ne ve Mehmetçik Vakfı’na bağış yapmayı düşünüyor. Ayrıca filmde kullanılmayan bölümler de altı bölüm halinde dizi olarak yayınlanacak. Hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil” dedi.

2.5 milyona yaklaşıyor
    16 Ekim’de vizyona giren “Nefes: Vatan Sağ Olsun” filmi, iki ayda 2 milyon 408 bin 729 kişi tarafından izlendi.

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    iyi olur filmi gibi diziside süper olur eminim

Nefes filmi dizi oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “boleyn kızı” filmi türkiye'de dizi oluyor!

“boleyn kızı” filmi türkiye'de dizi oluyor!

P { margin: 0px; } ADI “KÜL VE ATEŞ” Başrollerini Scarlett Johansson, Natalie Portman ve Eric Bana'nın paylaştığı 'Boleyn Kızı' filmi Türkiye'de dizi olacak! Pastel Yapım, 'Boleyn Kızı' ve Jane Austin'ın ilk romanı 'Kül ve Ateş'in karışımından oluşacak bir dizi için kolları sıvadı. İki kız kardeşin bir erkeğe aşkını anlatan dizinin adı 'Kül ve Ateş' olacak. ÇOK KUDRETLİ BİR ERKEK Dizide...
  2. Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

nefes filmi komutanın konuşması nefes komutanın konuşması filmindeki 40 asker nefes kesti Nefes filmi izleyiciyi koltuğa çivileyecek. 40 askerin mücadelesi anlatılıyor. İçtima sahnesindeki diyaloglar inanılmaz. Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de ayında vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli...
  3. Nefes filmi

Nefes filmi

Nefes filmi 2009 Nefes Filmi Kısaca Konusu: “Nefes”, Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki komando tugayında bulunan ve Karabal Tepesi’ndeki röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki 40 askerin hikayesidir. Buz gibi sulardan geçtiler, tepelere tırmanıp, yamaçlardan indiler… Güneşte kavruldular, iki gün iki gece.. Ellerinde tüfekleri… Sırtlarında evleri…...
  4. Bodrum Hakimi filmi dizi oluyor

Bodrum Hakimi filmi dizi oluyor

sanem çelik kimdir resimleri filmleri yeni dizisi bodrum hakimi hakkında detaylı bilgiler meleklermekanı.com'da Eski Türk filmlerinin dizi olarak çekilmesi modasına Türkan Şoray ve Kadir İnanır'ın başrollerinde oynadıkları Bodrum Hakimi filmi'de uydu arkadaşlar...Fatmagül'ün Suçu Ne dizisinin tutmasının ardından İffet ve Selvi Boylum Al Yazmalım filmleride dizi olarak çekilmeye başladı ve kısa...
  5. Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu

Dizi Filmi Kim Buldu arkadaşlar Dizi Filmi Kim Buluşu hakkında merak ettiğim bir takım bilgiler var dilerim o bilgileri siz benimle paylaşırsınız :)

Sayfayı Paylaş