gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Nefes / nefes darlığı

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Düzenli olarak nefes aldığını görmek işini zevkle yapmaya, küçük ve meşru olan çeşnilerle hayatını renklendirmeye; Nefes darlığı çektiğini görmek bir şeyden usanç getirmeye, monoton hayata ve can sıkıntısına, Nefesinin tutulduğunu görmek vefat etmeye dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Solumak.)

Nefes / nefes darlığı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefes darlığı

Nefes darlığı

Yeni bir yere tasinacaginiza, bir rivayete göre sikintili günlerin atlatilacagina isarettir. Bazilarina göre, rüyada nefes darligi çektiginizi görmek, sermayenizin azligi yüzünden bazi ticari islerinizi geregi gibi çeviremediginize ve bu yüzden baskalarindan yardim isteyerek, onlari da ticaretinize ortak etmek durumunda ve zorunda kaldiginiza, bu da kazancinizin bölündügüne isarettir. Bir...
  2. Nefes darlığı nedir ? nefes darlığı hakkında

Nefes darlığı nedir ? nefes darlığı hakkında

Nefes darlığı Tıp dilinde dispne denilen nefes darlığı önemli bir hastalığın belirtisi olabilir. Spor yaptıktan, koştuktan veya yorucu bir iş yaptıktan sonra nefes darlığı normal sayılabilir. Ancak ortada neden yokken nefes darlığından şikayet etmek mutlaka üzerinde durulması gereken bir konudur. Çünkü kansızlık, kalp hastalıkları, mide hastalıkları, bronşit, tiroid bezinin büyümesi, akciğer...
  3. Nefes darlığı belirtileri

Nefes darlığı belirtileri

nefes darligi belirtileri, nedenleri, tedavisi, sebepleri, neden olur, iyi gelen bitkiler, bitkisel tedavi, nedir, hakkında detaylı tüm bilgiler burada arkadaşlar Sevgili Melek'ler, bu makalemizde, yaygın olan nefes darlığı ve belirtileri hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri, sizlerle paylaşıyoruz. Nefes darlığı her türlü solunum güçlüğünü anlatmak için kullanılan bir terimdir. Hasta...
  4. sabahları nefes darlığı çekiyorum

sabahları nefes darlığı çekiyorum

kızlar sabahları nefesim çıkmıyor ve darlık çekiyorum acaba size göre bu neden olur ve doktora gitmem gerekiyor mu bana bitkisel birşeyler söylemeniz mümkün mü rahatlatacak bişeyler yani.
  5. Nefes Darlığı Neden Olur?

Nefes Darlığı Neden Olur?

Nefes darlığı, nefesin yetmemesi, derin nefes alamama, nefes alıp verirken zorlanma şeklinde tarif edilebilir. Nefes darlığına tıp dilinde ‘dispne‘ denir. İster durup dururken yaşansın ister her gün meydana gelsin nefes darlığı korkutucu bir deneyimdir. Sebebini anlayamadığı bir şekilde nefesi kesilen bir kişinin bu durumdan dolayı kaygılanması da normaldir. Bazı kişilerin aynı sorunu...

Sayfayı Paylaş