gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Nefes - Uyursan Ölürsün - Vatan Sağolsun film tanıtımı

Konu, 'film afişleri ve resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

nefes nerde çekildi nefes filmi nerede çekildi filminin oyuncularının isimleri filmi oyuncularının isimleri vatan sağolsun oyuncuları Herkes bu filmi konuşuyor kısa bir süre önce vizyona giren Nefes sinemaseverlerle buluştu ve birçok kişi tarafından olumlu eleştiriler alıyor.
    Şimdi sizlere filmden bazı tanıtımlarda bulunacam

Filmin oyuncuları ünlü aktorler değil buda filmi biraz daha çekici duruma götürüyor.Filmde en etkileyici sahne çatışma sahneleri.Güneydoğuda askerlerin ne gibi şartlarda görev yaptıklarını bize gerçekçi bir dille yalın bir şekilde yüreğimize kadar inerek anlatan bir yapım Nefes filmini kaçırmayın.

FİLMİN ÇEKİMLERİNDEN BAZI ÖZEL NOTLAR

Filmin oyuncularının çoğu Konservatuar mezunu.
    Filmin oyuncuları 1 ay boyunca askeri eğitim aldı.
    Film Tahtalı dağında çekildi

Nefes - Uyursan Ölürsün - Vatan Sağolsun film tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. düşes film tanıtımı

düşes film tanıtımı

The Duchess The Duchess, 18. yüzyılın sonlarında yaşanan gerçek olaylara dayanıyor. Keira Knightley; güzel, karizmatik ve politikayla ilgili, Fransızca, İtalyanca, Latince bilen, sorumluluk sahibi Georgiana Cavendish’i canlandırıyor. Yer İngiltere, yıl 1774. Devonshire Dükü (Ralph Fiennes), Georgiana’nın eşi olması için Althorph Mâlikanesi’ne gelip, Leydi Spencer (Charlotte Rampling) ile...
  2. Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Öldür Beni Fİlm Tanıtımı

Yönetmen: Korhan Uğur Oyuncular: Burak Sarımola, Mehmet Erbil, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan Dil: Türkçe Tür: Fantastik, drama İnsanoğlunun hep peşinden koştuğu ideallerden biri ölümsüzlük. Ama peki ya insan hiç ölmeyeceğini öğrense neler yapar. İşte Korhan Uğur'un senaryosunu yazdığı ve yönettiği film, bu soruya cevap arıyor. Konusu Ozan ve Atilla, çeşitli köyleri gezip...
  3. Nefes Film Tanıtımı

Nefes Film Tanıtımı

Az izleyicili bir seansda, ışıkların bir kısmının sönüp filmin jeneriğinin akmaya başlamısıyla film üzerine düşünmeye başlamam bir olmuştu.Rus ekolünden bir ritmle akan filmde karşılaşacağımın, düşük bir tempo ve o ekole öykünen bir yönetim tarzıyla sanatsal kaygıların ağır bastığı bir sinema diline sahip, yoğun dikkat harcamam gereken bir seyir olacağıydı... Bir an soyut bir tablonun...
  4. Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

Nefes Filminin Tanıtım Fragmanı

nefes filmi komutanın konuşması nefes komutanın konuşması filmindeki 40 asker nefes kesti Nefes filmi izleyiciyi koltuğa çivileyecek. 40 askerin mücadelesi anlatılıyor. İçtima sahnesindeki diyaloglar inanılmaz. Bir yandan Kürt açılımı bir yandan da şehit haberleri.. İşte bu atsomferde 16 Ekim'de ayında vizyona girecek "Nefes" filmi çok konuşulacak.. Irak sınırında görevli...
  5. "Pıtırcık" film tanıtımı

"Pıtırcık" film tanıtımı

Komedi filmlerinden hoşlananlar için işte ailece seyredebileceğiniz çocuklarınızın oldukça keyif aldığı gibi bu keyiften sizlerinde alacağınız bir film olan "Pıtırcık"Film tanıtımı ve resimleri Vizyon Tarihi : 15 Ocak 2010 Süresi : 91 dak. Yönetmen : Laurent Tirard Tür : Aile, Komedi Senaryo : Alain Chabat, René Goscinny Görüntü Yön....

Sayfayı Paylaş