gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Nefes

Konu, 'N-O' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir. Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır. Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz, insanların takdirini kazanacaksınız.Kötü bir nefes kokusu, tuzağa düşme ihtimaliniz olduğunun işaretidir.Rüyada sik sik nefes almak, can sikintisina yorumlanir.Rüyada nefesinizin kesildiğini görmek; bir hastalığa tutulacağınıza yada eşyalarınızı değiştireceğinize veya çocuk sahibi olacağınıza, birinin son nefesini vermek üzere olduğunu görmek; tanıdığınız birinin ölüm haberini alacağınıza işarettir.

Nefes konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefes / nefes darlığı

Nefes / nefes darlığı

Düzenli olarak nefes aldığını görmek işini zevkle yapmaya, küçük ve meşru olan çeşnilerle hayatını renklendirmeye; Nefes darlığı çektiğini görmek bir şeyden usanç getirmeye, monoton hayata ve can sıkıntısına, Nefesinin tutulduğunu görmek vefat etmeye dellalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Solumak.)
  2. Teoman - Nefes Nefese

Teoman - Nefes Nefese

Hayat unutursan vardır derken Burukluğu akar üzerinden Fırtınalı açık denizdim ben Sen sakin bir koy ararken Öğrendik yine de yaşayarak görerek Çok sevdik hem de savaşarak ölerek Öğrendik yine de unutarak duyarak Çok sevdik hem de sevişerek öldürerek Nefes Nefese,Nefes Nefese Nefes Nefese,Nefes Nefese Tek başımayım;güzel değil bu Hiç özlememişim kendimi Rutubetinden şişmiş kalbim Artık...
  3. kaplan nefesi

kaplan nefesi

Kaplan nefesi 1. adım 2. adım 3. adım 4. adım Nefes ver Nefes al Ştihi: Vajrasana Hazırlık: 1. adım: Dizlerini bir ön kol boyu kadar aç. 2. adım: Dirseklerini dizlerine dayayarak, ön kollarıı avuç içleri yere bakacak şekilde yerleştir. 3. adım: Bir el boyu kadar ellerini ileri devam ettir. 4. adım Ellerinin ve dizlerinin üzerinde doğrul. Dirsekler kırık olmasın. Nefes: Nefes...
  4. Son nefesim

Son nefesim

Vazgecemiyorum Once hangisinden baslasam bilmiyorum Sensizligimden mi, yalnizligimdan mi, yoksa bugulu gozlerimden mi? Hep kolay gibi gelirdi yalnizlik, tatmamistim ki! Hep kolay gibi gelirdi unutmak, AsIk olmamistim ki! Oysa sen SON NEFESIM Oysa sen oyle acimasiz ogrettin ki bunlari Oysa sen oyle yalniz biraktin ki Once gozlerin gecti gozlerimden cigliklarla dolu o yolda Sonra...

Sayfayı Paylaş