gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba hanımlar Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba. bilen var mı Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamını?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Borazancı

Borazancı

Bir kimse rüyada, borazancinin sesini isitse bir olaya davet edilir. Davet edildigi olay da muhtemden gayri mesru bir olay olur.
  2. Bir Atasözü başına neler getirdi

Bir Atasözü başına neler getirdi

günlük hayatta çokça kullandığımız Atasözlerimiz için kim derdi ki mahkemelik olabiliriz neden mi sebebi açıklaması haberimizde... 4.3 BİN TL ‘EŞEK’ DEME CEZASI! DENİZ AKKAYA’YA “DEVEDE DE BOY VAR AMA EŞEK ÇEKİYOR” DİYEN YEŞİM SALKIM, ’HAKARET’TEN 4 BİN 350 TL PARA CEZASINA ÇARPTIRILDI... İki ünlü arasındaki kavga 2007’de Akkaya ile Güzide Duran’ın yaptığı iddia edilen “İngilizce...
  3. Atasözleri Gerçek Olursa

Atasözleri Gerçek Olursa

Atın ölümü Arpadan olsun aç ayı oynamaz körle yatan şaşı kalkar hesabı.. Hatice ye değil,Neticeye bakin kedi uzanamadığı ete mundar dermiş dost başa düşman ayağa bakar.. İğne atsan yere düşmez.. Üzüm üzüme baka baka kararır... Terzi kendi söküğünü dikemezmiş... Dost acı söyler...
  4. Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı nedir Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek Daha önce hiç duydunuz mu, bilmiyorum ama ben yeni duydum bu Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur atasözünü Melek'lerim. :) Ve tıpkı misafirimiz gibi bende Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur bu atasözünün anlamını çok merak ettim ve araştırdım bakın ne anlama geliyormuş melek'lerim:)...
  5. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba? Arkadaşlar Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamıni rica ediyorum sizden

Sayfayı Paylaş