gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı nedir Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek

Daha önce hiç duydunuz mu, bilmiyorum ama ben yeni duydum bu Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur atasözünü Melek'lerim. :) Ve tıpkı misafirimiz gibi bende Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur bu atasözünün anlamını çok merak ettim ve araştırdım bakın ne anlama geliyormuş melek'lerim:)

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Kişi başarabileceğine emin olduğu büyük işlere girişmelidir anlamında kullanılan bir söz

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur ne demek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı neden olur

Baş ağrısı Kişinin tövbe idip hayırlı amel işlemesine; Evin, bölgenin ya da devlet yöneticisinin canını sıkacak bir durumun meydana gelmesine delalet eder.Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Birine yaranmaya çalışmak veya yalancı şahitlik yapmaktır. Rüyada basinin agndigim gören kimsenin tevbe ve istigfar edecegi a ne veya sadaka verecegine yahut hayirli bir amelde...
  2. Baş Dönmesi Neden Olur?

Baş Dönmesi Neden Olur?

baş dönmesi neden olur baş ağrısı, baş dönmesi, orta kulak iltihabı, kadın hastalıkları,sağlığımız için bilgiler,sağlık,kadın sağlığı,hamilelik ile bilgiler. Baş dönmesi özellikler kadınların şikayetlerinden biri... Baş dönmesi neden olur? Başımız dönüyorsa bu durumu ne zaman ciddiye almalı, ne zaman doktora başvurmalıyız? Bu sorularımızın yanıtı Prof. Dr. Osman Müftüoğlu veriyor:...
  3. Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı

Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı

merhaba hanımlar Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamı nedir acaba. bilen var mı Nefesine Güvenen Borazancı Başı Olur Atasözünün Anlamını?
  4. Baş Dönmesi Neden Olur ?

Baş Dönmesi Neden Olur ?

Bu konu; Baş Dönmesi Neden Olur hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ani baş dönmeleri bir hareket yanılsamasıdır. Bazı kişilerin şikayetçi oldukları baş dönmeleri kişinin çevresine göre dengesini sağlayamam durumudur. Bu sayfamızda sizlere baş dönmelerinin genel sebepleri hakkında bilgiler veriyoruz.. Beyin, beyincik gibi organlardan oluşan merkezi sinir sistemindeki...
  5. Baş dönmesi neden olur ?

Baş dönmesi neden olur ?

baş neden döner,baş dönmesi niye olur,baş dönmesi hangi hastalığın belirtisi, baş dönmesi tedavisi,baş dönmesi hakkında bilgiler Baş dönmesi hemen herkesin tecrübe ettiği ve gündelik hayatta sık sık dile getirilen şikayetlerden biridir. ‘Biraz başım dönüyor.’ cümlesinin kimseyi büyük şaşkınlığa ittiği söylenemez ve genellikle bunu açlığa, üzüntüye ya da yorgunluğa veririz. Baş dönmesinin...

Sayfayı Paylaş