gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

Nefessiz 2. günüm

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

ölüyorum.. bir kere değil bin kere ölüyorum.. hani biz bitmeyecektik . nerde kaldı o sözler elimi tutup yemin etmeler.. şöyle bi bakıyorum da.. nereye baktığım önemli değil sevgilim baktığım her yerde seni göruyorum.. bu böyle devam ederken nasıl unuturum seni. nasıl biitiririm yüreğimde sevgini.. sevgin değil ben bitiyorum.. bugun yokluğunun ikinci günü ve ben hayatımın her saniyesinde senii özlüyorum..

hatırlar mısın bıtanem en korktuğum şey bi gün seni kaybetmek der(dik)dim.. bugun 'senı ve beni' kaybedişimin 2 . günü..

benimsin zannederdim her zaman benım kalacaksın.. demek ki her aşk bigün bitiyormuş.. hani bizim bitmeyecekti..

ayrılığa hüküm giymiş kaderimiz. ne yapsak boş..

yazmak zor sevgilim.. yazmak zorken bu sensizliği taşımak çok daha zor.. gözlerim sana emanet..

bugun ve yarın tekrardan hoşçakal
    22/10/2010 (nefessiz kalışımın 2.günü)

2. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    kıyamam ya çok üzüldüm. neden ayrıldınız bilmiyorum ama seni gerçekten çok seviyosa dönücektir merak etme dönmezse de boşver demek ki sana layik biri değil unutmak çok çok zor biliyorum ama zamanı geldiğinde unutucaksında merak etme belki de ii ki bitmiş diceksin kim bilir. Allah sabırlar versin cnm

3. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Tatlım benimm üzülme sen herşey olacağına varır.Hayırlısı neyse o olur inşallah.İkiniz içinde hayırlısı olsun

4. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    suç benm aslında . ayrılmamız gerekıyodu. sadece unutmaya çalışıyorum..

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    cANIM nasıl yani sen bu kadar cok şey hissederken unutabilecek misin ?
    ayrılmamız gerekiyordu ne demek bu yaa insan sevdiğinden vazgecer mi gerekiyormuş taa..
    suç seninse düzelt canım gercktn seviyorsan durma git peşinden yapılan her hata her suç düzeltilebilir ... tabi senin kararın senin hayatın ben sadece biraz kızdım ve fikrimi söyledim... o kadar.....
    herşey gnlünce olsun canım benim...

Nefessiz 2. günüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefessiz kaldim

Nefessiz kaldim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. D&G  ilkbahar Koleksiyonu_(2)

D&G ilkbahar Koleksiyonu_(2)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nefessiz 3. günüm

Nefessiz 3. günüm

bugun ayrılığımızın 3. günü.. .. bi boşluk var hayatımda ne koyarsan koy dolmayacak.. kım tutabilir ki senın yerını kım sevebilir beni senin gibi.. kim bakabilir gözlerime senin gibi.. herşeym.. yokluğun çok bellı.. gözlerim heryerde senı arıyo.. ... ellerim telefonn da belki ararsın dıye beklıyorum.. beklıyorum beklıyorum.. ama yoksun biç bir şekilde senden eser yok.. sende benım gibi misin.....
  4. 5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi

5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi

5 günde 2 kilo hipokrat kahvesi Tontiş melekler birlikte zayıflamaya ne dersiniz.Yanetkisi olmayan bu ürünü evdeki malzemelerle yapabilir ideal kilonuza kavuşabilirsiniz.Denemekle bişey olmaz dimi.Hadi kolları sıvıyalım :) Şems aslan 5 günde 2 kilo veridiren hipokrat kahvesi tarifi 5 Günde 2 kilo Verdiren Hipokrat Kahvesi Malzemeleri 1 tane yeşil elma 2 orta boy havuç 2 tane kırmızı...
  5. 2 günde 2 kilo :)))

2 günde 2 kilo :)))

Dikkatli uygulandığında ve iki gün aşılmadığında 2 günde 2 kilo verdiren diyet sağlığı bozmaz. Masum bir şok diyettir ve günlük alınan kalori miktarı 700’dür. Kişiden kişiye iki günde 2 ya da 3 kilo kaybedilebilir. 2 günde 2 kilo verdiren bu diyetin çok sık tekrarlanmaması gerekiyor. Bağışıklık sistemi bu menüyü iki günden fazla algılamayacağı için iki gün sonra kilo verimi durur. Bu yüzden...

Sayfayı Paylaş