gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

Nefessiz 3. günüm

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

bugun ayrılığımızın 3. günü.. .. bi boşluk var hayatımda ne koyarsan koy dolmayacak.. kım tutabilir ki senın yerını kım sevebilir beni senin gibi.. kim bakabilir gözlerime senin gibi.. herşeym.. yokluğun çok bellı.. gözlerim heryerde senı arıyo.. ... ellerim telefonn da belki ararsın dıye beklıyorum.. beklıyorum beklıyorum.. ama yoksun biç bir şekilde senden eser yok.. sende benım gibi misin.. elinde telefon benden haber mi beklıyosun..aklın bende mi .. sende benım gibi dünyadan koptun mu.. beklıyorum yarim..
    belki ararsın sorarsın dıye.. belki o huzur veren sesını duyarım dıye.. sesını duyunca huzur doluyo içime derdim ya artık senın bu dunyada oldğunu bilmek bile huzur verıyo.. önceden senınle yetınırdım şimdi varlığınla yokluğun arasında kalmakla yetiniyorum.. olsun sen varsın ya.. hayatımda olmasan da bi yerlerde varsın ya .. o bile yeter..

Bana 'aşk'sın derdın aşkın adı sensin derdin.. Senin aşkındım.. Şimdi bi başkası mı olucak senın 'aşk'ın.. Ask 'ın anlamı bi başkası mı olucak.. o da benım gibi sevicek mi seni.. senın gülüşün başkasına mı huzur vericek artık.. en önemlısı sen başkasının yari mi olucaksın.. başka yerde baaşka biriyle .. Zor ... ınan sensız hayat çok zor..

beni unutma yarim.. Cennet kokulu yarimm

seni hep sevdim hepte sevicem..

Nefessiz 3. günüm

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Yazınızda serzeniş var ayrıldınız zannediyorum. Zamanla bütün yaraların üzerinin kül bağladığını söylmek istiyorum. Şimdi bu dediğim size biraz uzak gibi görünsede, hayatın keşmekeşliğinde inanın unutacaksınız inanın...
    Sabırlar diliyorum.

3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    inşallah dediğiniz gibi olur..

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Canım bu şekilde yapma biraz daha dayanıklı olmandan yanayım.Evet bitti ama dünyanın sonu gelmedikii..Etrafında olan başka güzellikleri görmeye çalış bir çiçeği örneğin,yada küçük bir çocuğun gülümseyişini..

Nefessiz 3. günüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  2. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  3. Ömür dediğin 3 gündür

Ömür dediğin 3 gündür

Bir gün susmayı öğrendim. Oyle bir sustum ki belki sonsuza kadar susacaktim. Cunku susmak benim küçücük dunyamda babamla kurdugum iletisim tarziydi. Babam aksamlari eve yorgun donerdi. Ben butun gun evde sıkılır, onun gelisini iple cekerdim. Daha o kapidan girer girmez boynuna atilir onunla oynamak isterdim. Babam sarilir, oper sonra da, hadi odana git, derdi. Yemek hazirlaninca annem cagirir...
  4. Yağlarınızdan 3 Günde Kurtulun

Yağlarınızdan 3 Günde Kurtulun

Bazı besinlerin yağ yakımı ve toksin atılımı sağlayarak zayıflamanıza yardımcı oluyor melekler...Hem diyet yapıp hemde bu besinleri tüketirsek istdeğmiz kiloya çok daha çabuk inebiliriz... Bu program sayesinde 3 günde kendinizi yenilenmiş ve tazelenmiş hissedeceksiniz. Uzun zamandır uğraşıyor fakat kilo veremiyorsunuz... Bunun altında yatan neden doğru besinleri seçememeniz olabilir....
  5. Nefessiz 2. günüm

Nefessiz 2. günüm

ölüyorum.. bir kere değil bin kere ölüyorum.. hani biz bitmeyecektik . nerde kaldı o sözler elimi tutup yemin etmeler.. şöyle bi bakıyorum da.. nereye baktığım önemli değil sevgilim baktığım her yerde seni göruyorum.. bu böyle devam ederken nasıl unuturum seni. nasıl biitiririm yüreğimde sevgini.. sevgin değil ben bitiyorum.. bugun yokluğunun ikinci günü ve ben hayatımın her saniyesinde...

Sayfayı Paylaş