gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Nefessiz kaldim

Konu, 'Çöplük' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Nefessiz kaldim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Nefessiz Kaldım

Şebnem Ferah - Nefessiz Kaldım

Eğer beni duyuyorsan uyan hiç geçmiyorsam aklından Uyu uyu uyu hiç korkma utanır isteyemem Bilirsin yardım dilemem Yalnız sesimi duy bazen bir resmime bakıyorsan gülen Islanmıyorsa gözlerin iyi iyi iyi hiç utanma Yalan aşklara düştüm yeni dostlar arar oldum Uyuyup huzur buldum bazen of yerimi hiç kimse bilmesin Kalbim biraz dinlensin of inan Nefessiz kaldım duvarlar içinde Ellerim...
  2. nefessiz kalana kadar!!!!

nefessiz kalana kadar!!!!

Bir gün seni düşünerek son nefesimi verdiğimde,bunu bir üstünde dolaşan bulutlar bir de ayağını bastığın toprak bilecek.Bir tek onlar anlayacak halimden,bir tek onlar bi*lecek kadri kıymetimi,bir tek onlar dostluk edecek bana uzun uykumda... Hiç iyileşemeyecek kalp yaralarımla sarıldığım be*yaz kefenim,benim acılarım için sargı bezi olurken,ağrı*larıma merhem olacak toprağın ve nefessiz...
  3. Akşamdan Kaldıysanız ...

Akşamdan Kaldıysanız ...

Akşamdan kalmak, sık sık başımıza gelen bir olaydır. İnsanın başı yüz kilo gibidir, zonklayan bir ağrı, bulantı, berbat bir ağız tadı, ışıktan rahatsız olmak ve kendini ölü gibi hissetmek; bunlar gerçekten berbat şeyler; Fakat hiçbirisi sürpriz değildir çünkü alkol sonuçta bir zehirdir ve bedenin kimyasal yapısını altüst ederken, yaşamsal sıvılarımızın akışkanlığı azaltır. Önce doğru ılık bir...
  4. Nefessiz 2. günüm

Nefessiz 2. günüm

ölüyorum.. bir kere değil bin kere ölüyorum.. hani biz bitmeyecektik . nerde kaldı o sözler elimi tutup yemin etmeler.. şöyle bi bakıyorum da.. nereye baktığım önemli değil sevgilim baktığım her yerde seni göruyorum.. bu böyle devam ederken nasıl unuturum seni. nasıl biitiririm yüreğimde sevgini.. sevgin değil ben bitiyorum.. bugun yokluğunun ikinci günü ve ben hayatımın her saniyesinde...
  5. Nefessiz 3. günüm

Nefessiz 3. günüm

bugun ayrılığımızın 3. günü.. .. bi boşluk var hayatımda ne koyarsan koy dolmayacak.. kım tutabilir ki senın yerını kım sevebilir beni senin gibi.. kim bakabilir gözlerime senin gibi.. herşeym.. yokluğun çok bellı.. gözlerim heryerde senı arıyo.. ... ellerim telefonn da belki ararsın dıye beklıyorum.. beklıyorum beklıyorum.. ama yoksun biç bir şekilde senden eser yok.. sende benım gibi misin.....

Sayfayı Paylaş