gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nefis Çıtır Patates Kızartması Nasıl Yapılır?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

çıtır çıtır patates kızartması, nefis patates kızartması, patates kızartması

Sevgili melekler, dışardan hamburger yanına aldığınız nefis patates kızartmalarını nasıl oluyor da evde yapamadığınızı merak ediyor musunuz? Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Bu noktalara dikkat ettiğiniz takdirde dışardaki patatesin lezzetini yakalamanız mümkün...

çıtır-patates.jpg

Evde çıtır çıtır patates kızartmak için, patatesleri soyduktan sonra iyice kurulayın. Tavadaki yağın kızgın olmasına dikkat edin. Birde kullandığınız patatese dikkat ederseniz iyi olur. Patatesler kızartmalık ve yemeklik olarak ikiye ayrılır, siz kızartmalık olanları tercih edin. Patateslerinizi de ince ve düzgün dilimlemeye dikkat edin...

Nefis Çıtır Patates Kızartması Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Patates kızartması yemeyin!

Patates kızartması yemeyin!

patates kızartması patates kizartmasi rende kızartması resmi kızartma Patates evimizden eksik olmaz.Özellikle de salatasını ve kızarmasını bayıla bayıla yiyorum.Çok seviyorum.Patates kalorisi en yüksek olan sebzelerin başında geliyor.Diyetisyenim kesinlikle patetes yememi yasakladı.Ama yaz ayları yaklaşıyor.Bu aylarda papates salatası ne güzel oluyor.Yemeden duramam ki ben.Gerçi patates...
  2. Patates kızartması fan club

Patates kızartması fan club

Patates kızartması sevenler burayaa :D
  3. Dişlerin Düşmanı Patates Kızartması

Dişlerin Düşmanı Patates Kızartması

patates patates kızartması diş sağlığı, patates, zararları, dişlere etkileri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Sabah kahvaltılarının vazgeçilmez mönüsü olan patates kızartmasının dişlerimize zarar verdiğini biliyormuydunuz melekler :) işte konu ile ilgili yazımız ; Antalya Diş Hekimleri Odası Başkanı Caner Güleç, fast-foodların (hazır yiyecek) içerisinde bulunan patates...
  4. Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Nefis Etli Türlü Nasıl Yapılır Buyrun Tarifi...

Etli Türlü Etli Türlü Nasıl Yapılır Sevgili melekler, sebze yemekleri favorinizse hem sebze hem de et yiyebileceğiniz nefis bir tarif vermek istiyoruz sizlere. Mevsimine göre sebzelerini ayarlayabileceğiniz nefis etli türlü tarifi için buyrun makalemize :) Etli Türlü İçin Malzemeler: 250 g dana kuşbaşı- kemikli kuzu eti 1 soğan 4-5 diş sarımsak 1 patates 1 pırasa 1 kereviz 1 biber...
  5. Dondurma kızartması nasıl yapılır?

Dondurma kızartması nasıl yapılır?

dondurma kızartması dondurma kızartması tarifi Marifetli hanımların mutfaklarından enteresan tatlar çıkmaya devam ediyor. Şimdi sizlere sunacağım bu dondurmalı tatlıyı en kısa zamanda evimde de denemeyi düşünüyorum doğrusu oldukça güzel bir tatlıya benziyor. Sizlerde benim gibi beğendiğseniz hadi mutfağa meleklerim :D Malzemeler: Dış Kabuğu İçin: 1 adet yumurta akı 1 bardak robotto...

Sayfayı Paylaş