gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nefis Gelin Çantası Modelleri 2012

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gelin çantası gelin çantaları gelin çantası modelleri 2012

Oldum olası düğünlerde ki takı töreni denen manasız adeti sevmemişimdir. Aslında böyle birşey eskiden yoktu melekler benim gittiğim düğünlerde. Yeni evli çift elele tutuşur, tek tek masaları dolaşır, hem hoşgeldiniz der, hem de takılanları kabul ederdi. Ne bu şimdi ekmek kuyruğu gibi bir kuyruk, en az 1.5 saat te vakit kaybı. Gerçi bu garip vadeti uygulamayanlar da var, çok da iyi ediyorlar :) Benim sevdiğim tarz, evli çiftin biraz yorulacağı usulde, gelin hanımın bir kesesi oluyor ya da yanında süslü bir sepet taşıyan nedimesi oluyor, misafirlerin takıları buralarda birikiyor. Kese modelleri de gelinlik aksesuarı anlayacağınız. Ama modacılar kese modasını daha da ileri götürüp çok şık gelin çantaları tasarlamışlar, ben çok beğendim, bakalım 2012 model bu gelin çantaları için siz ne diyeceksiniz ? :)

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    offfffff bayıldımmm yaa bunlar abiylerlede güzel kombinlenir çok beğendim :deli:

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evet, asicik, akıllıca bir hareket. Bir kere alıp kenara atmaktansa, her zaman kullanabileceğin bir parça almak en iyisi :tik:

Nefis Gelin Çantası Modelleri 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık Marchesa gece çantası modelleri 2012

Çok şık Marchesa gece çantası modelleri 2012

marchesa gece çantası modelleri 2012 marchesa abiye çanta modelleri 2012 gece çantası modelleri burada arkadaşlar. Dünyaca ünlü markalardan olan Marchesa 2012 koleksiyonu arasında yer alan çok şık gece çantası modelleri bu sayfamızda, sizlerin beğenisine sunuluyor Melek'lerim. Marchesa gece çantası modelleri 2012 trendleri arasında oldukça iddialı ve göz alıcı olacağa benziyor. Çünkü ciddi...
  2. 2012 Makyaj Çantası Modelleri

2012 Makyaj Çantası Modelleri

Makyaj malzelemelerinizi taşıyabileceğiniz Gucci Marka'sı tarafından piyasaya sürülmüş harika şık ve değişik renklerde 2012 model makyaj çantası modelleri konusunun devamındaki görselleri buraya açıyoruz melişler. Umarım hoşunuza gider. E tabi marka olunca biraz tuzlu oluyor. Fiyat sormayın bende bilmiyorum :D:D Ben yinede sizler için GİTTİ GİDİYOR sitesindeki makyaj çantalarını aradım...
  3. 2012 Model Gelin Çantaları

2012 Model Gelin Çantaları

gelinlik çantası gelin çantası modelleri 2012 gelin çantaları Amacına pek hizmet etmese de gelin çantaları bazı gelinler tarafından tercih edilebiliyor melekler. Aslında o koşturmaca ve kargaşa içinde çantanın unutulması , bir yerde bırakılması da mümkün ama bu durumlara karşı da kese şeklinde kola takılan çantalar tercih edilebilir. Üstelik bu şık el çantaları daha sonradan çeşitli...
  4. Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Gece çantası abiye çanta modelleri 2012

Abiye Çanta Modelleri Gece Çantası Modelleri 2012 Öz
  5. Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012

Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012

Gelin Ayakkabısı Modelleri Gelin Ayakkabısı Modelleri 2012 Evlenecek olan Melek'lerimiz ve düğün hazırlıkları yapan tüm gelni adayı misafirlerimiz için, bu sayfamızda yılın modası olan 2012 gelinlik ayakkabısı modellerini paylaşıyoruz kızlar:)

Sayfayı Paylaş