gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nefise Karatay Nihayet Muradına Erdi, İşte Düğün ve En Özel Görüntüler !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nefise karatay yusuf day nefise karatay haberleri

Sevgili melekler, manken ve sunucu Nefise Karatay geçtiğimiz haftasonu işadamı Yusuf Day ile evlendi :) Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz. Esma Sultan Yalısında düzenlenen düğün töreninde pek çok ünlü isim yer aldı. İşte Nefise Karatay Yusuf Day düğünü ve en özel kareler. :)

Ünlü manken- sunucu Nefise Karatay ve İşadamı Yusuf Day Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleşen düğün töreniyle hayatını birleştirdi. Görkemli düğüne aralarında Erol Evgin, Tülin Şahin gibi sanat ve iş dünyasından ünlü isimlerin de bulunduğu yaklaşık 250 davetli katıldı.

MUHTEŞEM BİR DÜĞÜNLE EVLENDİLER

Yaklaşık 1 buçuk yıllık beraberliklerinin mutlu sona kavuştuğu gecede Gökçen Ergezer, Nigar Kocaağa, Mediha Kayacan gelinin şahitliğini yaparken, Mehmet Sungar, Sacha Çilinger, Bersan Yorgancılar damadın şahitliğini yaptı.

Nefise Karatay, Arzu Kaprol’un özel hazırladığı gelinliği giyerken, Yusuf Day Nişantaşı’ndaki Marcel Butik’ten özel olarak tasarlanan damatlık giydi.Erol Evgin ve Murat Evgin gecenin devamında sahneye çıkarak gitar eşliğinde söyledikleri şarkılarla konuklara keyifli dakikalar yaşattılar.Nefise Karatay ve Yusuf Day çiftinin balayında Karayipler’e ve Amerika’ya gideceği öğrenildi.

Nefise Karatay Nihayet Muradına Erdi, İşte Düğün ve En Özel Görüntüler ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nefise Karatay Kimdir?Nefise Karatay Hayatı?

Nefise Karatay Kimdir?Nefise Karatay Hayatı?

Nefise Karatay Kimdir Nefise Karatay Hayatı Nefise Karatayı bir çok diziden ve ayrıca mankenliği dolayısıyla tanıdık..Hatta bir aralar Mehmet Ali Erbille bir aşk yaşadılar sanırım...Evet hatırladım şimdi bende ...:) Hatta şok edici fotolar çektirmişlerdi aşkları kalıcı olsun diye ..:) Neyse şimdi ise Nefise Karatay dünya evine hazırlanıyor....Bakalım Nefise Karatay kimmiş.... Nefise...
  2. Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğrafları istiyorum

Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğrafları istiyorum

Kızlar Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğraflarını paylaşır mısınız bu ikili yeni çıkmaya başlamıştı diye biliyordum ben iyi hemen evlendiler mutluluklar dilerim bende bu iki çifte:)
  3. Nefise Karatay Erdi Muradına Ardından Çıkıyorlar Karayiplere Balayına ....:)

Nefise Karatay Erdi Muradına Ardından Çıkıyorlar Karayiplere Balayına ....:)

Nefise Karatay Balayına Çıkıyor Nefise Karatay Karayiplere Tatilde Çıkıyor Nefise Karatay nihayet muradına erdi...Güzel bir düğün yapan Nefise Karatay gelinliğini de Arzu Kaproldan muhteşem bir gelinliği vardı ben çok beğendim ....Ayrıca mutluluklar dileriz Karayiplerde mutlu balayıları dileriz....:) Karayipler'e Gidecekler Ünlü manken Nefise Karatay işadamı Yusuf Day'la pazar...
  4. Nefise Karatay Hamile !

Nefise Karatay Hamile !

Anne tarafından Türk, baba tarafından Alman olan Şebnem Schaefer'ın hamile olduğu ama nişanlısı Murat Kadıoğlu'nun bebeği istemediği bir süredir kulaktan kulağa yayılıyordu. Kaderi Meryem Uzerli'ye benzetilen Şebnem Schaefer, hamile olmadığını söyleyerek "İstersen Instagram'daki fotoğraflarıma bakın" dedi. Şebnem'den değil ama başka bir ünlüden bebek haberi geldi. Makaron'dan...

Sayfayı Paylaş