gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğrafları istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğraflarını paylaşır mısınız bu ikili yeni çıkmaya başlamıştı diye biliyordum ben iyi hemen evlendiler mutluluklar dilerim bende bu iki çifte:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nefise Karatay-Yusuf Day Düğün Fotoğrafları istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Yusuf Day Kimdir biliyor musunuz

Selam arkadaşlar geçenlerde bir yerde okudum Nefise Karatayın sevgilisiymiş Yusuf Day peki aranızda bu Yusuf Day Kimdir bilen var mı varsa yazsın merak ettim oda bir ünlü mü diye:S
  2. Nefise Karatay Kimdir?Nefise Karatay Hayatı?

Nefise Karatay Kimdir?Nefise Karatay Hayatı?

Nefise Karatay Kimdir Nefise Karatay Hayatı Nefise Karatayı bir çok diziden ve ayrıca mankenliği dolayısıyla tanıdık..Hatta bir aralar Mehmet Ali Erbille bir aşk yaşadılar sanırım...Evet hatırladım şimdi bende ...:) Hatta şok edici fotolar çektirmişlerdi aşkları kalıcı olsun diye ..:) Neyse şimdi ise Nefise Karatay dünya evine hazırlanıyor....Bakalım Nefise Karatay kimmiş.... Nefise...
  3. Nefise Karatay Nihayet Muradına Erdi, İşte Düğün ve En Özel Görüntüler !

Nefise Karatay Nihayet Muradına Erdi, İşte Düğün ve En Özel Görüntüler !

nefise karatay yusuf day nefise karatay haberleri Sevgili melekler, manken ve sunucu Nefise Karatay geçtiğimiz haftasonu işadamı Yusuf Day ile evlendi :) Çifte meleklermekani.com ailesi olarak mutluluklar diliyoruz. Esma Sultan Yalısında düzenlenen düğün töreninde pek çok ünlü isim yer aldı. İşte Nefise Karatay Yusuf Day düğünü ve en özel kareler. :) Ünlü manken- sunucu Nefise Karatay ve...
  4. Nefise Karatay Hamile !

Nefise Karatay Hamile !

Anne tarafından Türk, baba tarafından Alman olan Şebnem Schaefer'ın hamile olduğu ama nişanlısı Murat Kadıoğlu'nun bebeği istemediği bir süredir kulaktan kulağa yayılıyordu. Kaderi Meryem Uzerli'ye benzetilen Şebnem Schaefer, hamile olmadığını söyleyerek "İstersen Instagram'daki fotoğraflarıma bakın" dedi. Şebnem'den değil ama başka bir ünlüden bebek haberi geldi. Makaron'dan...

Sayfayı Paylaş