gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ...

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Nefise Karatay gelinlik modeli Nefise Karatayın giydiği gelinlik

Sevgili melekler, bildiğiniz üzere Nefise Karatay bu haftasonu Yusuf Day ile hayatlarını birleştirdi. Düğünde Nefise Karatay gelinlik seçimi çok beğenildi. Bu şık ve sade gelinlik Arzu Kaprol imzasını taşıyor :) [​IMG]

Nefise Karatay'ın giydiği sade gelinliği ünlü modacı Arzu Kaprol hazırladı. işte sade ve güzel gelinliği ile Nefise Karatay...

Strablez gelinliği ile Nefise omuzlarını açıkta bırakmış. Sade topuzu ve makyajıyla doğal güzelliğini bozmamış.

Nefise Karatay'ın Harika Gelinliği Arzu Kaprol'dan ... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. harika gelinlik modelleri

harika gelinlik modelleri

harika gelinlikler harika gelinlik modelleri en gelinlik modelleri en gelinlikler mükemmel
  2. harika ronald joyce gelinlikler

harika ronald joyce gelinlikler

her konuda oldugu gibi gelinlikte kişiden kişiye değişir zevk meselesi yani kimi taşlı kabarık modellerden hoşlanırken kimi farklı çılgınca modelleri begenir bazılarıda gelinligim kuğu misali süzülsün sade ve şık olsun ister şahsen benim tercihim gelinlikte sadelik zariflik diyorsanız ...ronald joyce'un bu modelleri sizi yansıtıyor diyebilirim .....sizi modellerle bırakıyorm...
  3. Birbirinden nefis harika örgüden bluz modelleri

Birbirinden nefis harika örgüden bluz modelleri

Örgüden bluz giymeyi sevenler için askılı harika bluz modelleri siz melekler için arkadaşlar Üzerinizde şık durucak bu modelleri kışında gömlek yada bir badi üzerinede giyebilirsiniz.
  4. Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları

Nefise Karatay'ın Güzellik Sırları

nefise karatay güzellik sırları nefise karatay cilt bakımı ın güzellik sırları Nefise gerçekten çok beğendiğim bir bayan.Yüzü olsun fiziği olsun gerçekten çok hoş.Peki merak ediyor musunuz nasıl oluyor da bu kadar güzel kalabiliyor.Onca makyaja ,föne boyaya rağmen saçları ,cildi nasıl böylesine güzel.Bakın sırrı neymiş güzel mankenin... Ünlü manken ve oyuncu Nefise Karatay, güzelliğini...
  5. Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum

Nefise Karatay'ın Gelinliği modelini merak ediyorum

Selam arkadaşlar duydum ki Nefise Karatay Yusuf Day ile evlenmiş acaba gelinliği nasıl bir şeydi merak ettim mümkünse Nefise Karatay'ın Gelinlik modelinin resmini paylaşır mısınız:)

Sayfayı Paylaş