gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

nefret ediyorum...

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede mutluluktan havalara ucuyordum.oda beni kızdırmak için elinden gelen herseyi yapıyordu böyle davrandıgı zamanlarda tam beni sevmiyor ben kendi kendime gelin güvey oluyorum derken onu gizli gizli bana bakarken yakalıyor ve hemen fikrimi degistiriyordum.bu böyle iki sene boyunca devam etti.arkadaslarımdan biri olan seda da servisle okula gitmeye basladı.senenin ortalarına dogru bi sabah ücretleri toplayan mavin sedadan para almadı ve onun parasının ödendigini söyledi.ikimizde sasırdık.parayı ödeyenin kim oldugunu söyleyince gözyaslarım sessizce yanaklarımdan döküldü.ama seda cok memnun olmustu.gözleri parlıyordu.bi hafta boyunca ikisinin arasındaki üstü kapalı yapılan kurlara sahit oldum ve sonrada zaten cıkmaya basladılar...bense sessizce bi köseye cekildim ve simdi onu untmaya calışıyorum.unutmak zor cünkü seda bana hep onun yazdıgı mesajlardan
    fısıldadıgı ask sözcüklerinden ve bulustukları anların heyecanlarından bahsediyor.bende onun adına memnun olarak onu dinliyor ve asık oldugum güne lanetler yagdırdıgım kişiden hergün biraz daha nefret ediyorum...

nefret ediyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Pit10 - Benden Nefret Ediyorsunuz

Arkamdan konuşun arkamdan daha fazla konuşun arkamdan küfredin daha fazla küfredin bana diss atın daha fazla diss atın daha fazlasını yapın, benden nefret ediyorsunuz çünkü cebimde param var temiz bir hayat yaşıyorum polis tarafından aranmam ailem alın teriyle para kazandı yaşıyorum apartmanda ev etiler semtinde hem de tam ortasında.benden nefret ediyorsunuz rap ortamında takılmam partilerde...
  2. Nefret ediyorum...

Nefret ediyorum...

Arkadaslar siz neden nefret edersin? Ben basliyorum, yolda yürürken ayakkabima sakiz yapismasindan nefretttt ediyorum.
  3. Kadınlar bunlardan nefret ediyor

Kadınlar bunlardan nefret ediyor

. Uzun bıyık, aşırı kaslı vücut, sarı dişler... Kadınlar erkeklerdeki bu ve benzeri 20 özellikten nefret ediyor! KİRLİ TIRNAKLAR: Kadınların erkeklerde ilk baktıkları yerlerden biri ellerdir. Bir erkeğin temiz elleri, diğer yerlerinin de temiz olduğu havası yaratarak kadının gözünde artı bir değere dönüşür. Eğri büğrü ve içinde siyah şeritler halinde kirler barındıran tırnaklarla bezenmiş...
  4. NeFRet eDiyoRum....

NeFRet eDiyoRum....

yolda telini eline alıp bağıra bağıra konuşanlardan..! İnsan görünümlü hayvanlardan...! yalan söyLeyenLerden...! aşkı lekeleyenlerden ...! sözünün arkasında durmayanlardan...! olduğu gibi görünmeyen göründüğü gibi olmayan kişilerden...! insanların zaafLarıyla dalga qeçenlerden..! iki yüzlü insanlardan..! bazen herşeyden nefret ediyorumve daha bir çok şeyden de nefret ediyorum...
  5. çalışmaktan nefret ediyorum artık

çalışmaktan nefret ediyorum artık

çok sinirliyim insanların geri cahilce düşünmelerine çok sinirliyim... annem çalışıyor 2 gün önce iş yerine yanına gittim(annem hasta ona yardımcı olmak için),iş yeri ortamı hoşuma gitti aile çalışıyor,abi kardeş anne kız aynı iş yerinde çalışıyor bende çalışmak istedim,heves ettik neyse akşam anneme söledim oda kabul etti.Sabah işyerine gittik patronla konuşuyoruz ne dediyse mantıklı geldi...

Sayfayı Paylaş