gebe
  1. sehr_i sukut

sehr_i sukut Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    28

nefret edıyorummmmmmm

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında sehr_i sukut tarafından paylaşıldı.

herseyıme burnunu sokan benı yargılayan arkamdan atıp tutan neyın ne oldugu hakkında hıc bı bılgısı olmayıpta onyargı tasıyan herkesten nefret edıyorum...bana sormadan benı dunyaya getırıp snradan hıc olmamısım gıbı davrarnan anne babamdan hesap zamanı geldıgınde namus bekcılıgı yapan abımden kendı hayatlarına bakmadan benı sorgulayan tum akrabalarımdan nefreeeeeeeeettttt edıyoruuuuuuuuuuummmmmmmmmmmmmmmmm

2. ceydafigen18

ceydafigen18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    canım bu kadar nefret iyi değil, seni psikoloğuma yönlendireyim dilersen, ciddi söylüyorum

3. berfu akyuz

berfu akyuz Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    8
nefret edıyorummmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefret msjları

nefret msjları

SEN SIMDI KARA BIR KUSKUSUN! KALABALIK SEHRIN YITIKLERINDE, MAVI ELLERINI DE SIYAHA BOYUYORUM, OYLECE KALIYORSUN KENDI CEHENNEMINDE! CIKARSINLAR SENI SATISA, BIR LIRA VERENE LANET OLSUN! BIR GUN BENI ANIMSARSAN EGER, ONCE BIR GULUMSE GULUCUKLE AN ADIMI,...
  2. nefret ediyorum...

nefret ediyorum...

nefret ediyorum liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede...
  3. nefretimsin

nefretimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. NeFReT MsJ'LaRi

NeFReT MsJ'LaRi

nefret msjları nefret msj msj ları mesaj yaralarımı sarmak isterken karşıma cıktın kapanmaya başlandığını hissetdiğim anda daha beter yaraladın beni şimdi git bişey söleme anlamsız kelimeleri kulanmaya kalkma o kadar küçülme gözümde bari ŞİMDİ SADECE GİT ama benden aldıklarını geri vererek ...! Gelme bana canın sağolsun, dönme bana yolun açık olsun, ben şimdi başka kalplerdeyim. bUdA...
  5. NeFRet eDiyoRum....

NeFRet eDiyoRum....

yolda telini eline alıp bağıra bağıra konuşanlardan..! İnsan görünümlü hayvanlardan...! yalan söyLeyenLerden...! aşkı lekeleyenlerden ...! sözünün arkasında durmayanlardan...! olduğu gibi görünmeyen göründüğü gibi olmayan kişilerden...! insanların zaafLarıyla dalga qeçenlerden..! iki yüzlü insanlardan..! bazen herşeyden nefret ediyorumve daha bir çok şeyden de nefret ediyorum...

Sayfayı Paylaş