gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Nefrete de aLıŞırmıŞ İnsan.....!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

BİR ÖMÜR NEFRETİMSİN!!!

Gördün mü bıraktığın izleri... Gördün mü yıkımlarını.. Çok mu hoşuna gitti.. Nefrete inanmazdım ben severdim herşeyi herkesi.. Bu kaçıncı vurgun biliyor musun? Bu kaçıncı vurgunum bi fikrin var mı?
    Diyeceksin ki sonunu bildiğin bir yolculuktu bu bırakma dediğinde yalan söylememek için kaçırdım gözlerimi.. Her sarılışında ittim kendimden seni...
    Ben seni sadece sevdim sevdim.. Ben bunları biliyordum ama sadece sevmek istedim.. Gidişinde seslenemdim.. Hiçbirşey diyemedim.. Ne GİT!!! Ne de KAL!!
    ben sana hiçbirşey diyemedim ki...
    Demeye hakkım yokmuş.. kaçırmışsın gözlerini benden. Ben senin kollarınla titrerken birgün kaybedeceğim korkusuyla sen hep gitmenin planlarını yapmışsın.. Seni suçlayamıyorum bile diyorsun diyorsun sende olamadığımı seninle olamadığımı biliyorsun diyorsun..

Hiç benim olmadın ki...

Ama sen bile inanmıyorsun bu söylediklerine... Ben gitme diyemedim belki ama gözlerimi sana kilitlediğimde gördüm sende ağlıyordun.. Sarıldığında belki soğuktun ma sende bırakamıyordun beni.. SAÇLARIMI koklarken sonkez sonkez derken gözlerin doldu... Sende sevmişsin işde istemeden beni..
    SADECE sen kendini kandırdın sevmiyordum .. SEVMİYORUM DİYE...

Ne ruhum huzurda ne bedenim... Geçen zaman değil yaralarımı kapatmak için geçen avuntularımdı.. Nefret ediyorum senden...
    NEFRET.

NEDEN Mİ?

Sen bi korkaksın..

SEVİLMEKTEN KORKANIN SEVMEYE CESARETİ OLABİLİR Mİ Kİ??

Nefrete de aLıŞırmıŞ İnsan.....!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?

Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?

Sizce Türkiye`de insanlar en çok hangi sebeple boşanıyor?
  2. Deniz Çetin - Unatır İnsan

Deniz Çetin - Unatır İnsan

Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Dudaklar, Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Gözler Vaay Vaay Vaay Aşk Beni Bekler Vaay Vaaayy...! Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Dudaklar, Utanır İnsan Böyle Güzel Olunur mu? Onlar Nasıl Gözler Vaay Vaay Vaay Aşk Beni Bekler Vaay Vaaayy...! Güneşin Alnında Rüzgar Saçlarında, Dalgaların Kaarşısında....
  3. Müslüm Gürses - Alışırım

Müslüm Gürses - Alışırım

Kısmet değilmiş mutluluk Unutmaya çalışırım Bir sevenim olur elbet Sevmesende alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım Hep aynı kalsa acılar İnsanoğlu nasıl yaşar Birgün küllenir anılar Yanmayada alışırım Sende açsamda gözümü Yoktu bu aşkın çözümü Zaman avutur gönlümü Hasretine alışırım __________________
  4. Manga - Alışırım Gözlerimi Kapamaya

Manga - Alışırım Gözlerimi Kapamaya

alışırım gözlerimi kapamaya tab alışırım gözlerimi kapamaya nota notaları manga alış Tertemizdi sanki dünya gözlerimi açtığım anda Hiç düşünmeden inandım masal tadında yarınlara Yalanlar ortasında kaldı tüm çocukluk anılarım Çizgi romanların dışında bir kahraman bulamadım Toz pembe olmasaydı keşke tüm rüyalarım Hep sorular sordum ama cevaplarını alamadım Hep yalan söylenmiş hep yalan...
  5. Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

Ne kusursuz insan ara, ne de insanda kusur.

Sevginin gücügüce olan sevgiyi yendiğinde dünya barışı tanıyacak. Günün birinde yolu bir dergaha dusen kendi halinde bir adam dergahta bir Mevlevi ile bir Bektasi''nin sohbet ettiklerini gorunce yanlarina yaklasir. Kendini tanitir ve dergahi merak ettigini nasil zikir edildigini izlemek icin geldigini soyler. Erenler baslar adama cesitli nasihatlerde bulunmaya herbiri kendi yolunu...

Sayfayı Paylaş