gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Nefretimsin...oysaki...nefesimdin

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Senin olmadigin bir sehirde... Yangini olmadigin bir kalpte... Nefesi olmadigin bir bedende...
    Hayat devam ediyor !!!
    Sadece yasadigindan ve yasattigindan ibarettir hayat !!!
    Her biten gün basliyacak yeni bir günün habercisidir !
    Tipki sevdalar gibi...
    Biri gelir...Biri gider...
    Gelen gideni aratir derler ama ...Gelen gidenden daha yürekli cikar !!!

Ben günesi umutla ugurluyorum ki geceye,umutlarimla tekrar dogsun diye !!!
    Seni gözyaslarimla birlikte akan nefretimle ugurladim!
    Her damlada haketmedigin beni ve benligimi senden geri alabileyim diye !!!!

Birdaha dönme diye.......
    Dönmeyi düsünme diye.......
    Döndügünde beni degil
    nefrete susamis gözlerimi görecegini bil diye.......
    Kavra...düsünme...niye diye sorma diye....

Bedenim sensizde nefes alicak !!!!!
    Dünya sensizde dönecek ...dönecek unutma !!!
    Ve yüregine...ellerine...gözlerin e söylüyorum
    dinle...

n.e.f.r.e.t.i.m.s.i.n

Oysa ki.....

n.e.f.e.s.i.m.d.i.n !!!!

Nefretimsin...oysaki...nefesimdin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nefret ediyorum...

nefret ediyorum...

nefret ediyorum liseye yeni baslamıstım.benimle aynı okula giden bi çocuk devamlı olarak arabada bana yer veriyordu.okula servisle gidip geldigimiz için ayakta kalmak kötü bi durumdu.zamanla ona asık oldum.artık gözlerim hep onu arıyor görüncede...
  2. nefretimsin

nefretimsin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Nefes

Nefes

Rüyada fazla nefes aldığını görmek, genellikle can sıkıntısına işarettir. Rüyada nefes darlığının çekilmesi artık sıkıntılardan kurtulma yolunun açılacağına işarettir. Rüyasında fazla nefes aldığını gören kişinin, canın bir şeye çok sıkıldığına yorumlanır. Rüyada nefes darlığı çekmek artık dertlerden kurtulma fırsatının doğduğuna yorumlanır. Rüyada güzel bir nefes kokusuna sahipseniz,...
  4. Falında çıkmışım oysaki ~

Falında çıkmışım oysaki ~

Bu okuyacağınız yazı aslında benim özelim. Sevgilim yazmıştı ilk çıkmaya başladığımız zamanlarda. 14 mayıs ilk tanıştığımız gün ve o dershaneden cıkmıştı bense durakta otobüs bekliyordum.. bu notu verdimki yazıyı okudugunuzda anlamanız için :) paylaşmak istedim sizlerlee... ben onu çokkkk seviyorummmmmmmmm:hıms::hıms:yastık savaşı 14 mayis günü içtim falında 'B' yazan kahvemi....

Sayfayı Paylaş