gebe
  1. katater

katater Forum Okuru

negatif mi?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında katater tarafından paylaşıldı.

mrb. bugün transferimin 8 günü idrar testi yaptım tek çizgi çıktı. erkenmi yaptım acaba..

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

negatif mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim?

Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim Gebelik testi kesin sonuç mu Arkadaşlar merhaba gebelik testi yaptım ve negatif çıktı ama ben hamile olduğumu düşünüyorum. Sizce Gebelik testi negatif çıkmasına rağmen hamile olabilir miyim? lütfen bilgi verin lütfen.
  2. 5 gün gecikmede idrarda negatif hamile olabilir mi

5 gün gecikmede idrarda negatif hamile olabilir mi

Arkadasımın adeti 5 gun gecıktı.. bugun ıdrar testı yaptırmıs ama olumsuz.. ve kasıkları arada arıyo sızce hamıle olabılır mı ?? bugn ve ya yarın kan testı yaptırcak .. sabırsızca cevapp beklıyorum....cok tskr edıyorum..
  3. Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

Testim Negatif Ama Acaba Hamile miyim...:(

İlişkiden 11 ve 17 gün sonraki kan testlerim negatif ama hala adet olamadım sizce neden?25 Haziran'dı adetim eczaneden test alıp yapsam doğru sonuç verir mi?
  4. Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Testte negatif çıkıp hamile kalanlar yardım eder misiniz bana

Öncelikle merhaba yeni katıldım aranıza. önerilerinize ve bilginize ihtiyacım var Bu ayki yumurtlama günüm 16 mayıs bende bi kaç gündür bazı değişimler var adet günüm yumurtlama döngüsüne göre 31 mayis gibi olacak yani henüz geçmedi ama vücudumda bir takım değişiklikler var kasıklarım ve belim ağrıdan patlıyor sanki kasıklarıma iğneler batıyor bacaklarım ağrıyor bugün nerdeyse sabahtan 2...
  5. 4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

4 tane negatif gebelik testi, hamile miyim?

Evet ablalar benim sorum biraz uzun olacak.. 18 yasindayim ve taaa 28 agustos ta sevgilimle korunmasiz iliski yasadik geri cekilme yontemiyle. Adetlerim adet oldugum ilk gunden beri duzensiz. Ortalama olarak 50 gun diye hesapladim dongumu ama bunun 60 -70 lere ciktigi da oldu, 30a dustugu de. Yine de 50 gunu baz alirsam iliski gununde risksiz donemimdeydim sanirim. Her neyse. Biz bu iliskiyi...

Sayfayı Paylaş