gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

nehir gibi yol

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: nehir gibi yol

çok güzel yaaaa:) hele yukardan görünüşü gerçek gibi...emeğine sağlık canım

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

gercektende cok guzell,masmavi keske her yok mavi olsa,emegine saglik dostum

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

çok gzuel olmus ya..özellıkle araba içine dusuyormus gıbı olan..
    paylasım için saol

nehir gibi yol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 7 günde Einstein gibi olmanın yolları

7 günde Einstein gibi olmanın yolları

Hangimiz bir gün yataktan kalkıp da daha akıllı olduğumuzu görmek istemeyiz ki? Bu dilek her ne kadar ütopik olarak görülse de bir bilim adamının yöntemi, 1 hafta gibi kısa bir sürede, zekayı yüzde 40 oranında artırmanın mümkün olduğunu ortaya koydu. Beynin herhangi bir kas gibi olduğunu ve egzersizlerle güçlenebileceğini öne süren İskoçya'daki Edinburgh Üniversitesi'nin Biyomedikal...
  2. Nehir

Nehir

Durgun ve aheste aheste akan ırmak huzur ve sükuna, dalgalı ve hırçın akan nehir heyecan ve strese; Bir ırmaktan su içmek, dünya hayatında insanın tabi tutulduğu imtihanlardan birine, Nehir sürekli rızka, salih amele, kadri yüce insana, Nehre girmek büyüük bir zat ile münasebet kurmaya yahut böyle birinin huzuruna çıkmaya; yolculuğa, devlet hizmetinde bulunmaya, Nehrin bir kıyısından öbür...
  3. Nehir Erdoğan

Nehir Erdoğan

nehir erdoğan ayakları nehir erdoğan ayak
  4. Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun

Doğal yoldan slikonlu gibi dudağınız olsun

Bu kadar kolay olacağını ben bile zannetmiyordum fakat ince dudaklı birisi olarak aktardan gittim ve tarçın yağı aldım akşamları yatmadan evvel ruj sürer gibi sürüyorum ve sonuç muhteşem başka hiçbirşey yapmanıza gerek yok. Sadece gidip bir tarçın yağı alacaksınız ve dudaklarınızın ne zaman dolgun olmasını istiyorsanız o zamanlar uygulayacaksınız. Ruj gibi işaret parmağınızla sürebilirsiniz...
  5. Hamilelikte yüksek tansiyon ne gibi durumlara yol çar?

Hamilelikte yüksek tansiyon ne gibi durumlara yol çar?

gebelikte tansiyon gebelikte yüksek tansiyon ,gebelikte yüksek tansiyonun nedenleri,gebelikte yüksek tansiyonun tedavisi,hamilelikte yüksek tansiyon hakkında bilgiler Tansiyon kalbin değişik durumlarında damarlara yaptığı basınç değerlerini gösterir. Halk arasında bildiğimiz yüksek tansiyon kalbin kasılma anında kanın damarlara yaptığı basınç ölçümüdür. Küçük tansiyon ise kalbin...

Sayfayı Paylaş