gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Neill geldi Kewell kaldı

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Neill geldi, Kewell kaldı!

Avustralyalı Lucas Neill'in takıma katılmasından büyük mutluluk duyan Harry Kewell, Galatasaray ile sözleşmesini uzatacak.
    Galatasaray, Lucas Neill'in transferiyle Harry Kewell'ın kulüpte kalması yönünde de çok önemli bir adım attı.
    Daha önceden, performansının düşeceği gerekçesiyle sezon sonunda sona erecek olan sözleşmesini düşünmek istemediğini belirten Kewell'ın, Neill transferinden sonra Haldun Üstünel'i arayarak kontratını uzatmak istediğini belirttiği öne sürülüyor.
    Galatasaray'da tüm camianın çok sevdiği Avustralyalı yıldızın, anlaşmasını 2 sene daha uzatması bekleniyor​

Neill geldi Kewell kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. slmmmm ya  ben yine geç kalmışım ama geldim sonunda:)

slmmmm ya ben yine geç kalmışım ama geldim sonunda:)

slm melekler bundan sonra beni aranızda bol bol göreceksiniz :Deceliniz değil meleğiniz olmaya geldimben birtek kişinin eceli olurum ozaten kendini biliyor;)çok yakında sizlerinde katkısıyla mekanımızın büyüyeceğinden eminim herkese şimdiden çalışmaları ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim...
  2. Ebruli - Kal Geldi

Ebruli - Kal Geldi

Bir adım atmaya değmez Sana gönül vermeye değmez Birgün benle yarışırsın Yarın ele karışırsın Seni başka kollarda gördüm Şoka girdim kal geldi Perişanım koptu canım İhanetin aşkıma son verdi Aman aman sen de yani Sus pus oldum kal geldi Yüreğimi yere sereceğim Seni ele vereceğim Söz � Müzik : Tuba Doludizgin
  3. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  4. Gelin:)))

Gelin:)))

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış. Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır... Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya; ... - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye... Nihayet gelin beklenen müdahaleyi...

Sayfayı Paylaş