gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Nejat-Berrak Aşkı Tam Gaz

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç'ın İstanbul'da başlayan, Üsküp'te evlilik teklifiyle alevlenen aşkı, hızla evliliğe gidiyor. [​IMG]

YILIN aşkı hızla nikah masasına gidiyor! Bir ay önce Taksim'de bir barda eğlenirken görülen Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç'ın aşkı, gündeme bomba gibi düştü.

İkili üç hafta önce İstanbul Film Festivali kapanışına el ele gelip aşklarını dosta düşmana ilan etmişti. İşler'in, Tüzünataç'ın oynadığı Elveda Rumeli dizisinin Üsküp'teki setine giderek sevgilisine evlenme teklif etmesi ise herkesi şaşkına çevirdi.

HAZİRAN AYINDA UYGUN BİR GÜN BAKIYORLAR

MAGAZİN aleminde kimse bu aşkın evlilikle noktalanacağına inanmazken, Nejat İşler ile Berrak Tüzünataç yine herkesi şaşırtacak. Çünkü ikili haziran ayı içerisinde İtalya'nın başkenti Roma'da evlenmek için nikah günü almaya çalışıyor. İşler'le Tüzünataç fırtına gibi başlayan sürpriz aşklarını, kıyacakları bir yıldırım nikahla mutlu sona ulaştıracak.

Nejat-Berrak Aşkı Tam Gaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tam gaz Blu-ray

Tam gaz Blu-ray

Asus: DVD-Yazıcı Blu-ray okuyor Bu sıralar farklı kombo sürücüler üretmek moda oldu. Asus'tan Blu-ray okuyan DVD yazıcı...document.write(code); Asus, CD ve DVD yazmanın yanında Blu-ray okuyabilen BC-1205PT'yi tanıttı. Asus'a göre cihaz tek ve çift katmanlı Blu-ray medyalarını 5X hızında okuyabiliyor ve her türden DVD, CD ve dolayısıyla da DVD-RAM'e yazabiliyor. Sürücü DVD -/+ R'lere...
  2. isteyene istemeyene tam gaz msn nickleri

isteyene istemeyene tam gaz msn nickleri

Géri dönü$ü oLmayan bir tünéLdéyim Oyunun adı hayat Ba$r0Ldé bén Yardımcı oyuncuLar séwqi a$k acı qéçmi$... Sénary0 k0nusu Hér$éyé raqmén MutLu OLma Sanatı wé 0yun bitti.. pérdéLér indi ı$ıkLar söndü y0ruLdum Artıq. sénsizLiktén Doğan séssizLik DoLu oLan =/ ' HayaT baNa qıCıq KapıYo ..bnDe oNa !! BakışLarın gittiğin yerden uzak.. Yoksa geLirdim. \" kaLmak aqır qéLdiqindé qitméLi...
  3. Berrak Tüzünataç ve Ertan Sabah Aşkı tamyol

Berrak Tüzünataç ve Ertan Sabah Aşkı tamyol

ertan sabah Yahu bir türlü bu dizide oynayan insanların aşk yaşamalarını anlamıyorum. Oysa ben berrak tüzünataç'ı oğullarımdan birisine alcaktım ya aşk olsun berrak aşk olsun aç koynunu kuş dolsun :dil::dil::samar: BERRAK TÜZÜNATAÇ YENİ BİR AŞKA YELKEN AÇTI.. Ünlü oyuncu Berrak Tüzünataç, 'Elveda Rumeli' dizisinde eiştesi Alex'i oynayan Ertan Saban ile aşk yaşamaya başladı. Sevgililer...
  4. Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz

Zeynep Kübra ve volkan demirel tam gaz

zeynep kübra sever volkan demirel volkan demirel facebook zeynep kübra sever evlendi FENERBAHÇELİ VOLKAN DEMİREL 7 AYDIR BİRLİKTE OLDUĞU BELÇİKA GÜZELİ ZEYNEP KÜBRA SEVER'LE SÖZLENDİ... İspanyol, İngiliz ve Yunan takımlarının gözdesi olan milli kaleci, evlilik tarihi için transferinin netleşmesini bekliyor.Akşam gazetesinin haberine göre, Milli Takım'ın ve Fenerbahçe'nin file bekçisi...
  5. İhracattaki düşüş tam gaz sürüyor

İhracattaki düşüş tam gaz sürüyor

İhracat Şubat ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 24.9 azalarak 8 milyar 317 milyon dolara indi. Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) ve Gümrük Müsteşarlığı işbirliği ile oluşturulan geçici dış ticaret verilerine göre 2009 yılı Şubat ayında 2008 yılının aynı ayına göre ihracat %24.9 azalarak 8 milyar 317 milyon dolar, ithalat %47.6 azalarak 8 milyar 398 milyon dolar olarak gerçekleşti....

Sayfayı Paylaş