gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nejat İşler Belçim Bilgin Düeti Ben Gidemem sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nejat İşler Belçim Bilgin Düeti Ben Gidemem sözleri Nejat İşler ve Belçim Bilgin Ben Gidemem şarkı sözü

Keşanlı Ali Destanı adlı dizide Nejat İşler ve Belçim Bilgin'in düet yaptığı Ben Gideme adlı şarkı çok beğenildi bizde bu şarkının sözlerini sizlerle paylaşmak istedik Melek'ler.

Şu dünyanın haline baktım
    Ölmüşüm körebe
    Kaçıp gitsem dağlara varsam
    Yollar bana müsaade
    Naçizane bir sevdaya tutulup
    Bir bahane hep bu hayata tutunur
    Kal diyemem
    Ben gidemem
    Irak olsun pişmanlıklar
    Suskunluğum bahane
    Unutmadıysan geçmişimizi
    Dönsen bana nafile

Nejat İşler Belçim Bilgin Düeti Ben Gidemem sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğuzhan Koç/Ben senden gidemem

Oğuzhan Koç/Ben senden gidemem

ben senden gidemem oğuzhan koç senden gidemem oğuzhan koç akor akor şarkı sözü Seni severken kalbim ne kadar acıyordu Beni görmezden gelirken içim sızlıyordu Bu son sözüm sevgilim yureğim ağlıyordu Ya sev ye git güzelim kararım susuyordu Seni seven yüreğimi kimselere değişmem Zaman geçiyor sevgilim kimseye boyun eğmem Nefesim kesilmeden sana son bir kelime Seviyorsan gel artık ben...
  2. Belçim Bilgin Erdoğan biyografi

Belçim Bilgin Erdoğan biyografi

belçim bilgin erdoğan belcim bilgin belçin erdoğan belçim biyografi belçin belçim bilgin erdoğan biyografi, biyografisi, kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, nereli, aslen nereli, dizileri, filmleri Son dönemlerin en çok beğenilen dizi oyuncularından biridir Belçim Bilgin Erdoğan. Sevgili Melek'ler, Belçim Bilgin erdoğan hakkında detaylı bilgilere yer verdik bu yazımızda....
  3. İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü

İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü

sıla son düet sıla yeni düet şarkıları vokalist gökhan hadi ordan İşte Sıla & Gökhan Keser düeti Hadi Ordan Şarkı Sözü Yeni neslin pop yıldızı Gökhan Keser, albümden önce çıkış parçası "Hadi Ordan"ı dijital müzik platformları ve radyolar aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sundu. Türk popunda son yılların en başarılı temsilcilerinden Sıla ve Efe Bahadır'ın prodüktörlüğünde...
  4. Keşanlı Ali Destanı Belçim Bilgin ve Nejat İşler

Keşanlı Ali Destanı Belçim Bilgin ve Nejat İşler

keşanlı ali destanı dizisi keşanlı ali destanı dizi konusu keşanlı ali destanı dizisi ne zaman başlıyor keşanlı ali destanı oyuncuları keşanlı ali destanı belçim bilgin fotoları haberleri burada arkadaşlar. Gün geçmiyor ki bir yeni dizi daha başlamasın Melek'lerim. Dün ki haberimizde sizlere Keşanlı Ali Destanı Nejat İşler haberini yayınlamıştık. Şimdi ise pek yakında ekranlarda yer alacak...
  5. Nejat İşler Ortaya Çıktı!

Nejat İşler Ortaya Çıktı!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işler sağlık durumu Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde basında çıkan haberlerde karaciğerinin iflas ettiği, tedavi olmak istemediği için ölüm tehlikesi bulunduğu iddia edilen Nejat İşler, geçtiğimiz günlerde Bodrum'da ortaya çıktı. Amatör küme maçını izleyen İşler gayet iyi görünüyordu. Hastalığı nedeniyle ayrıldığı İntikam dizisine kendisinin...

Sayfayı Paylaş