gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Nejat İşler'e Dava Açılıyor!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işler hastalığı
    Sevgili melekler, ünlü oyuncu Nejat İşler'e İntikam dizisi yönetme4ni ve yapım ekibi tarafından dava açılmaya hazırlanılıyor. İddiaya göre dizinin reytinglerinin düşmesi ve zarar görmesinin sebei olarak görülen İşler ise tedavisine devam ediyor. İşte haberin detayları...

nejat-işler.jpg

Nejat İşler'e Dava Açılıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dava

dava

Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava konusu her şey, insanın kendisiyle ve insanlarla barışık olmamasına, strese ve ufak meseleleri büyütmeye delalet eder.Rüyada dava, mahkeme çevre ve yuva ile ilgili sorunlara işaret eder.Birini dava etmek hak talep etmeye, iddiayı hak etmeye, Davalı olmak bir yanlıştan dönüş yapmaya, Dava...
  2. YouTube açılıyor

YouTube açılıyor

Atatürk'e hakaret eden içerik nedeniyle 6 hazirandan beri kapalı olan video paylaşım sitesi YouTube, yerelleşme sayesinde yasaktan kurtuluyor. 6 Haziran'dan beri kapalı olan YouTube yakında açılabilir. Peki hangi formül düşünülüyor? Telekomünikasyon Kurumu yetkilileri ve YouTube temsilcileri arasında yapılan görüşmelerde, sitenin Türkiye'ye özgü bir arama motoru kurması...
  3. Seray Sever'e Atamıza hakaretten dava açılıyor

Seray Sever'e Atamıza hakaretten dava açılıyor

ÜÇ YILA KADAR HAPİS 'ATATÜRK İKİ KADINI İDARE ETMİŞ' SÖZÜ NEDENİYLE DAVA EDİLEN VE BASIN SAVCILIĞI'NIN TAKİPSİZLİK KARARINI KAMUOYUNA 'BERAAT' OLARAK YANSITAN SERAY SEVER'E HAPİS İSTEMİYLE YİNE DAVA AÇILACAK.. Sunucu Seray Sever'in, 'Herşey Dahil' adlı TV programında 'Latife ve Fikriye' adlı oyunu değerlendirirken sarf ettiği sözler tartışılmaya devam ediliyor. Güzel sunucu program sırasında...
  4. uzayan dava

uzayan dava

ünlü manken Deniz Akkaya ve Mehmet Yıldırım arasındaki dava uzadıda uzadı bakalım son durumlar ne olacak........ MAHKEMEYE POLİS ZORUYLA GİDECEKLER! DENİZ AKKAYA'YLA İTO ESKİ BAŞKANI ARASINDAKİ DAVA YILAN HİKAYESİNE DÖNDÜ .. Manken Deniz Akkaya ile İTO eski Başkanı Mehmet Yıldırım’ı karşı karşıya getiren dava 7’nci yılına girdi. Akkaya, 2002 yılının nisan ayında “Bir işadamı bana 1 haftalık...
  5. Medyapım'a dava

Medyapım'a dava

adını feriya koydum oyuncuları Medyapım a dava açılmış sebebi ise meleklerim Yesil Kiraz isimli eserden calinti oldugu iddiasiyla ben çok şaşırdım bakın habere.. Geçen akşam Rahşan Gülşen öyle bir iddia ortaya attı ki, Twitter karıştı. Televizyon Gazetesi'nin haberine göre Gülten Dayıoğlu'nun “Adını Feriha Koydum” adlı diziye dava açtığını ileri süren Gülşan sonrasında Medyapım'ın durumdan...

Sayfayı Paylaş