gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nejat Uygur'un doğum günü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

nejat uygur, behzat uygur, süheyl uygur, doğum günü, sağlık sorunları, sağlık durumu, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Usta tiyatrocu Nejat Uygur, uzun yıllardır sağlık sorunları yaşıyor. Geçtiğimiz günlerde doğum günü için, oğlulları Behzat ve Süheyl Uygur, babalarının doğum gününü sahnede kutladı Melek'lerim.

Süheyl-Behzat Uygur kardeşler, uzun zamandır sağlık sorunları yaşayan babaları Nejat Uygur’un doğum gününü sahnede, izleyici önünde kutladı.

İzleyiciyle kutladılar

Nejat Uygur, önceki gün 85 yaşına bastı. Yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle uzun zamandır evden çıkamayan usta tiyatrocunun yeni yaşını, oğulları Süheyl ve Behzat, Merter Meydan AVM’de izleyiciyle birlikte kutladı.

Pastalı sürpriz

“Tuhaf ıkili” oyununun sonunda ellerinde pastayla sahneye gelen ve babaları adına mumları üfleyen ikili, şöyle konuştu: “Babamız burada olsa size şöyle derdi: Hiç üzülmeyin, öldüğümde bütün kötülükleri alıp götüreceğim, kahkahalar size kalacak.”

Nejat Uygur'un doğum günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Romantik doğum günü mesajları

Romantik doğum günü mesajları

Romantik doğum günü mesajı arıyorum. Sözleri de olabilir bu hususta bana yardımcı olun sevgilimin yarın pazartesi doğum günü bende pasta yaptırıp üzerine anlamlı güzel bişeyler yazayım diyorum. Yardııııııım :)
  2. Sevgilime Doğum Günü Hediyesi

Sevgilime Doğum Günü Hediyesi

Sevgilime Doğum Günü Hediyesi ne önerirsiniz ben henüz hiç bir hediye alternatifi bulamadım çok kararsızım şık bişeyler olsun istiyorum
  3. Eğlenceli Doğum Günü Mesajları

Eğlenceli Doğum Günü Mesajları

Eğlenceli Doğum Günü Mesajları - Kızlar ben Eğlenceli Doğum Günü Mesajları arıyorum sizden ne çıkar eğlenceli iyi ki doğdun mesajları olarak :)
  4. Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları

Arkadaşa doğum günü mesajları arıyorum varsa sizin sitenizde yeni Arkadaşa doğum günü mesajları lütfen paylaşın.
  5. Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

Bugün Nejat İşler'in Doğum Günü!

nejat işler, nejat işler haberleri, nejat işlerin doğum günü Sevgili melekler, 2 ay kadar önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve çoklu organ yetmezliği nedeniyle yoğun bakımda tedavisi süren oyuncu Nejat İşler'in bugün doğum günü! Meleklermekani.com ailesi olarak başarılı oyuncuya acil şifalar diliyor, doğum gününü kutluyoruz. :) Tedavi gördüğü hastane tarafından hayati tehlikesinin...

Sayfayı Paylaş