gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

nekadar su içiyorsunuz

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

su tüketimi Su markaları

Merhaba kızlar,
    su içme durumunuz nasıl ben özelikle son aylar yaklaştıkca çok fazla içmeye başlmıştım
    günde ortalama 7 lıtre ıcıyordum hıc sakasız .doktoruma danıstım bırsey olmaz ıcebıldıgın kadar ıc demıstı :)

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    offff aklıma gelmeyince içmiyorummm yaa çokk içmem lazım cookk

3. hafsa saruhan

hafsa saruhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :yyy:ben bu aralar çok susanıyorum acayip nedeni ne acaba

nekadar su içiyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. acaba nekadarı doğru?

acaba nekadarı doğru?

Baş harflernize göre özelikleriniz.. * A'LAR SABIRSIZ: Adınız, 'A' harfi ile başlıyorsa, ille de romantizm diye tutturduğunuz söylenemez! Daha çok aksiyonla ilgilisiniz. Hareket lazım size, hareket. Flört edecek kadar sabırlı değilsiniz. Eşiniz çok çekici olmalı. Bir şehvet düşkünü olarak siz buna çok önem verirsiniz. * B'LER DUYGUSAL: Duygusallık, sizin en belirgin özelliğiniz. Mum...
  2. yoksulluk nekadar acı

yoksulluk nekadar acı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Hangi suyu içiyoruz

Hangi suyu içiyoruz

Sevgili Melekler Evinizde İYİ SU olarak tabir ettiğimiz damacana sulardan hangilerini kullanıyoruz. fiyatta belirtirseniz bilgimiz olur...
  4. Günde Kaç Bardak Su İçiyorsunuz?

Günde Kaç Bardak Su İçiyorsunuz?

3 litre su kaç bardak 3 lt su kaç bardak 12 litre Sevgili Melekler vücudun ihtiyaç duyduğu suya hayatınızda ne kadar yer veriyorsunuz? Şimdi, düşünün. Günde kaç bardak su içiyorsunuz? Bir? İki? Üç? Daha fazla? Uzmanlar sağlıklı yaşam için yetişkin insanların günde 2 litre su içmeleri gerektiğini önemle vurguluyor. Hem vücut hem de cilt sağlığınız için günde 2 litre su içmeyi alışkanlık...
  5. nekadarı doğruysa..

nekadarı doğruysa..

Noel Baba’nın bugünkü imajını Coca Cola yaratmış. Onun için öyle kırmızı-beyaz giyiniyomuş meğerse. Anadol ilk çıktığında dünyanın en iyi arabası seçilmiş ama yarışmadan sonra götürülürken 500 metre sonra lastiği patlayınca ünvanını geri almışlar. Pepsi firması bizde de milli takımlı bi reklam filmi çevirdi ya, her yerde böyle o ülkeye özel bi reklam yapılıyomuş. Suudi Arabistan’dakinde de...

Sayfayı Paylaş