neler oluyor bana :((

Cevap: neler oluyor bana :((

arkadaşlar güzellik uykularına başladım :S:S:S kendimle mücadele etmeye çalışıyorum ama yapamıyorum gündüzleri uyumaya balşadım geceleride uyku düzensizliğim var uyuyamıyorum dönüp duruyorum sabahta erkenden uyanıyorum :uhu: bedenim yorgun :cry: ama çok daha sakinim hemen tepki verip parlamıyorum eskisi gibi değilim ilaçlar işe yarıyor bu konuda :)

Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun diyorum:) DR gitmekle çok iyi yapmışsın ama doktorun verdiği ilaçlar tek başına durumunu düzeltmeye yetmez öncelikle hayatında seni sıkan üzen şeylerle yüzleşmeye bak hayatına format at seni rahatlatacak şeylerle uğraşmaya bak.Evet ilaçlar aşırı kilo yapıyor ben daha bundan 9 ay öncesi 53 kg dan 62 çıktım.Sakın kilo alıcam diye ilaçlarını ihmal etme önemli olan senin ruh sağlığın o dediğin sinirlilik anında aşırı reaksiyon göstermen titreme el ve ayakkta soğuma ağzımda ağız çevremde seğirme sinirlendiğimde beliriyor kafana hiç bir şeyi takma canım tedavini de aksatma çok geçmiş olsun tatlım:kiss:

canım ılacın yan etkılerıne bak bende kullandım...kı zayıflatıyor...bana gore..ben 49 kıloydum basladıgımda 47 46 ya kadar dustum..ılacı duzensız bıraktım:( ıstemeyerek cunku ben yıprandım..hayatımı bı ılaca baglı olarak yasadım...almadan duramıodum bı saat gecsın hergun aldıgım saatten ellerım ayaklarım tıtrıyordu...

sana tavsıyem kullan yemene içmene dıkkat et saatını sasırma kı kesınlıkle ama kesınlıkle duzensız bırden bırakma.....

senin bu sorunun inan benim 3 yaşındaki yeğenimde bile var çağın vebası aslında depresyon buda kendimizi artık işlerle meşgul etmemekten kaynaklanıyor oyalanmak için bişeyler bul kendine yada birilerine elinden geldiği kadar yadım etmeye çalış insanlara yardım etmekte insana huzur veriyor senin derdin varda senden daha dertlileride var hep bunu böle gör sıkıntılar ne zaman açığa çıkıyor biliyorum çekersin çekersin tam rahatım dertlerim bitti dersin işte o zaman asıl sıkıntı başlar rahatlık insana batar çünki insan rahatladığı zaman kendini dinlemeye zaman bulur sende yor kendini

ilgilerinizden tavsiyelerinizden dolayı çok teşekkür ederim canlarım :) evet bi meşgale bulmam gerekiyormuş :)

canim firtinam cok gecmis olsun bilmiyordum yeni okudum yazini inan cok üzüldüm ilaclar konusunda haklisin biraz kilo aldiriyor ama kullanman gerekiyorsa ihmal etme canim benim keske derdine derman olabilsek tatlim senin cok güzel mesgalen var unuttunmu sitemizin magazin muhabirisin cok gecmis olsun kendine iyi bak seni cok öpüyorum

ayy kurban olurum ben sana AYTAŞImmmmmmm :eek:yy:

çok şükür kilo almıyorum.... 2,5 ay oldu ilaçlara başlayalı 6 ay olunca biticek inş. bu ilaçlar bana iyi geldi :)

Hayat Güzel Kafamda Güzel :ohh:

ahh canim kiyamam ben sana insallah hep bu kadar iyi olursun canim benim
Hayat Güzel Kafamda Güzel ne kadar güzel yazmissin eger bunu söyleyebiliyorsan gercekten iyi olacaksin
mb776v.jpg

2wqtn2p.jpg

Benzer Diğer Konularımız !

Geri