gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.012
    Ödül Puanları:
    113

Neler oluyor bize?

Konu, 'Kadınlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Neler oluyor bize? Aldatmak ya da aldatılmak, işte bütün mesele bu... Sadakatsizlik, aldatan kadın ya da erkek portrelerinin durumunu da ortaya çıkardı...
    Bir kadın eğer ihanete uğruyorsa, bunu altıncı hissinin gücüyle mi anlar, yoksa kocası açıkça "Ben ihanet ediyorum" mesajı mı verir?
    Yapılan araştırmalara göre, ikinci şık daha sık görülür... Çünkü, kadın ya da erkek eşine ihanet ediyorsa, bu davranışlarına net bir şekilde yansır. Bakın eşine ihanet eden kadınların ve erkeklerin tavırlarında ne değişimler yaşanır:
    Erkeksi belirtiler
    "Dipteyim", "sondayım", "depresyondayım" diye ortalarda dolaşan sevgiliniz, bir gün kalkıp "Yaşamak ne güzel şey be kardeşim"diye iç çekerse.

İş hayatında birdenbire yükselir, "Sana neler alacağım sevgilim" bak bu daha başlangıç deyiverirse.
    Cep telefonuna her mesaj gelişinde 'Turkcell Bilgi Hattı maç skoru yolluyor, yeter artık' diye şikayet ediyorsa.
    Telefon defterindeki erkek arkadaş numaralarında garip bir artış gözleniyorsa.
    "Bugüne kadar bileklerinin hiç bu kadar kalın olduğunu fark etmemiştim", "göğüslerin de sanki ufalmış gibi geldi bana"gibi yorumlar yapmaya başladıysa.
    Size zırt pırt sarılıp 'Aman da ne şekermiş' gibi baba şefkati gösteriyorsa.
    Akşam eve geç geldiğinde "Bıktım bu toplantılardan artık" diyerek oflayıp pufluyor, "Gel seninle şöyle baş başa bir tatile çıkalım haftaya" diyor ve asla o tatil programı bir türlü gerçekleşemiyorsa.
    Kredi kartı ekstrelerinde en çok iç çamaşırı satılan mağazalardan yapılmış alışveriş harcamaları gözüküyorsa.
    Kadınsı belirtiler
    Şimdiye kadar sarışın olan sevgiliniz ya da eşiniz, akşam eve kızıl gelirse.
    Düşünceli bir halleri, anlamlandıramadığınız tuhaf bir çekicilikleri varsa.
    Yatmadan önce 'Ballı süt ister misin?' diye soruyor, ya da sabah kalktığınızda almanız gereken vitaminleri elinize tutuşturuyorsa.
    Size, sizi aldattığı kişiden edindiği bilgileri anlatmaya ve yorum yapmaya başlarsa. Hiç anlamadığı borsadan, motor sporlarından söz açarsa.
    '**** yapmayalım, bu akşam sadece sana sarılıp uyumak istiyorum' diyorsa.
    Pamuklu pazar külotlarının yerini dantel g-stringler almaya başladıysa.
    Akşamları, "Hayatım arkadaşım intihar etmek üzere" diye evden aniden fırlıyorsa.
    Daha önce yapmamasına rağmen, orgazm ahkamları kesmeye başladıysa.

KAYNAK:AKTUEL KANALD

Neler oluyor bize? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Ahlak''çocuğumuz Bize Asi Oluyor Diyenlere''

Güzel Ahlak''çocuğumuz Bize Asi Oluyor Diyenlere''

asi cocuk için dua asi evlada dua iyi ahlak için çoçuklar çocuğun güzel ahlaklı olması Hiçbir baba evlâdına güzel edep ve terbiyeden daha değerli ve üstün bir miras bırakamaz.” (Tirmizi) İnsanın âilesine karşı sorumlu olduğu maddî ihtiyaçlarının yanında bir de mânevî ihtiyaçları vardır. Onlara inanmaları gereken iman esaslarını ve uymaları gereken ahlâk esaslarını öğretmek, ebeveylerin...
  2. Uyurken beynimizde neler oluyor?

Uyurken beynimizde neler oluyor?

Eğer bir insanın başına 'elektroensephalograf' (ezberlemeniz gerekmez!) adını taşıyan bir cihaz bağlarsanız, o insanın yaydığı beyin dalgalarını kaydedebilirsiniz. Uyanık ve hareketsiz durumdaki bir insanın beyni, saniyede 10 kez salınım yapan 'alfa' dalgaları yayar. Hareketli bir insanın beyni ise, şahmını iki kez fazla olan 'beta' dalgalan yayar. Uyku sırasında ise beyin, salınımları çok...
  3. Taşıt tutması neden oluyor?

Taşıt tutması neden oluyor?

Taşıt tutması neden oluyor, etkisi nedir, taşıt hareketi, resimler hakkında detaylı bilgi alalım. Bende pek olmaz ama taşıtla gezi yapanlarda oldukça sık rastlanan bir durumdur. Bakalım nedeni neymiş melekler :) Ne kadar hızla ve ne kadar uzak mesafeye gitmelerine bağlı olmadan, insanlar hareket halindeki vasıtaların içinde mide bulandırıcı bir rahatsızlık hissederler. Dış...
  4. Döviz kurlarında neler oluyor

Döviz kurlarında neler oluyor

Avrupa'da yaşanan borç krizi ve para piyasalarında Yunanistan'ın iflası söylentileri, ''ayaklı borsa'' olarak bilinen İstanbul Kapalıçarşı'daki döviz ve altın piyasasında da merakla izleniyor. Döviz ve altın alım satımı olmak üzere iki bölümden oluşan ayaklı borsada, fiyatındaki yükseliş nedeniyle altın işlemlerinde döviz alım-satımına oranla...
  5. Hamileyim akıntım  neden oluyor?

Hamileyim akıntım neden oluyor?

Gebelik dönemlerinde hemen her anne adayının çoğunda vajinal akıntılar meydana gelmektedir. Çoğunlukla gebeliğe bağlı sebeplerden dolayı ortaya çıkan fizyolojik akıntıdır. Genel olarak bir tedavi gerektirmemektedir. Ayrıca gebelik dönemlerinde rastlanılan bazı vajinal enfeksiyonlar da akıntılara sebep olabilmektedir. Meydana gelen bu enfeksiyoların sebebi ise mantarlar, parazitler ve...

Sayfayı Paylaş