gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

nemlendiriciler..

Konu, 'Çöplük' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bir çok markanın nemlendiricilerini kullandım son olarak olayyy i aldım ama cildim maf oldu sivilce çıktı izleri kaldı gerçi sıkıntıdan da olabilir ama bende size danışayım dedimm kullandığınız nemlendiricileri ve önerilerinizi yazabilirmisiniz???Şimdiden teşekkür ediyorum hepinize...

nemlendiriciler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nemlendiriciler ile ilgili en çok merak edilen 10 soru

Nemlendiriciler ile ilgili en çok merak edilen 10 soru

NEMLENDİRİCİLER İLE İLGİLİ EN ÇOK MERAK EDİLEN 10 SORU ; 1- Cildi nemlendirmeye ne zaman başlamak gerekir? Cildinizin tipi ve nemlendirilmesi konusunda mümkün olduğunca erken bilinçlenmenizde fayda var. Cilt kendi halindeyken esnek, pürüzsüz ve canlıdır. Kirli hava, ultraviyole ışınlar gibi çevresel faktörlerin etkisiyle giderek mat ve cansız bir görünüm alır. Bu yüzden yağsız ve güneş ışığı...
  2. Nemlendiricilere Dikkat...

Nemlendiricilere Dikkat...

Evde işte çantada heryerde gözümüzün önünde olmasını istediğimiz nemlendirici kremlere dikkat... Nemlendiriciler Egzamaya Yol Açabiliyor Yeditepe Üniversitesi Hastanesi Dermatoloji Uzmanı Doç. Dr. Emel Erkek, kozmetik ürünlerinin içinde nemlendiricilerin çok önemli bir yer tuttuğuna dikkat çekti: “Kadınların cildi, herhangi bir nemlendiriciye karşı kızarıklık ve kepeklenme gibi tepkiler...
  3. bebeğimin yüzü için hangi nemlendiriciyi kullansam?

bebeğimin yüzü için hangi nemlendiriciyi kullansam?

Bebeğimin özellikle banyodan sonra yüzü kuruyor, tahriş oluyor sanki. Hangi nemlendirici sürebilirim, ona zarar vermeyecek. Tavsiyeniz varmı?
  4. Nemlendiriciyi Yaşınıza Göre Seçin!

Nemlendiriciyi Yaşınıza Göre Seçin!

nemlendirici seçimi nemlendirici nasıl seçilir yaşa göre nemlendirici Sevgili melekler, cildin ihtiyacı olan nemi karşılayabilmesi, sağlıklı bir cilt için çok önemlidir. Cilde sağlık vermesinin yanında yaşlanma etkilerinin de geç görülmesini sağlayan nemlendiric bakım her yaşta aynı yoğunlukta uygulanmaz. Bunun için de nemlendirici ürünler yaşa göre dikkatlice seçilmelidir. Peki bu seçim...
  5. Hava nemlendiriciler bronşitte işe yararmı?

Hava nemlendiriciler bronşitte işe yararmı?

Bilimsel çalışmalara göre; çocuklarda üst solunum yolu enfeksiyonları sırasında hava nemlendiricilerin kullanımının işe yaradığını söylemek zordur. Bronşiolitli bebeklerin ve çocukların nefes borularında balgam ve spazm olmaktadır. Bu hastalarda nefes borularındaki spazmı giderici ilaçların yanı sıra; buhar tedavisi özellikle düşük gelirli ülkelerde halen yaygın olarak kullanılan kolay...

Sayfayı Paylaş