gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Nene Fenerbahçe yolunda

Konu, 'Spor' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

Nene Fenerbahçe yolunda!

[​IMG]Fenerbahçe'nin, Fransa Birinci Ligi takımlarından Monaco'nun Brezilyalı yıldızı Luis de Carvalho Nene'yi transfer etmek istediği iddia edildi.
    Fransa'nın L'equipe gazetesi, Fenerbahçe'nin, Brezilyalı sol kanat oyuncusu Nene'nin transferi için Monaco Kulübü'ne 10 milyon Euro teklifte bulunduğunu yazdı. 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan Brezilyalı futbolcuyla Juventus, Sevilla ve Benfica kulüplerinin de yakından ilgilendiği öğrenildi.
    28 yaşındaki Luis de Carvalho Nene, 12 golle Fransa Birinci Ligi'nde gol krallığında zirvede bulunuyor.​

Nene Fenerbahçe yolunda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fenerbahçe sen ne yaptın!!!

Fenerbahçe sen ne yaptın!!!

Kötü bir maçtııı.............:olmadı: Çok kızdımmmm...
  2. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihi ne zaman acaba

Merhaba arkadaşlar aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Tarihini bilen var mı varsa bana acele olarak Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa ne zaman yazsın lütfen.
  3. Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman Biliyor musunuz

Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman Biliyor musunuz

merhaba aranızda mümkünse Fenerbahçe 2012-2013 Forma Satışları Ne Zaman bilen varsa lütfen bana yazsın formalar ne zaman satışa çıkıyor öğrenmem lazım.
  4. Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı

Selam millet acaba aranızda Fenerbahçe Galatasaray Süper Kupa Maçı Ne Zaman bilen var mı varsa bana acil olarak yazsın maç tarihini merak ediyorum.
  5. fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

fenerbahçe galatasaray derbisi ne gün oynanacak ?

Hasta fenerliyim eşim galatasaraylı, ona sormak istemedim fener cimbom derbisi ne zaman :D:D

Sayfayı Paylaş