gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben bebeğim için bu şurubu kullanacağım ama aklıma takılan bir şey var NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı? bu şurup açıldıktan ne kadar zaman sonraya kadar kullanılabilir????

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu şurup bitkisel içerikli bir ilaç olarak bilinmektedir ve tüm bitkisel ilaçlar kapağı açıldıktan sonra bir ayda tüketimi daha doğru bir karar olacaktır ki genellikle ilaçların üzerinde aynı konu da uyarı bulunur. Sağlıklı günler dileriz..

NEO BABY gaz şurubu kullanan varmıı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  2. madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

madecassol çatlak kremi kullanan varmıı

slm :dance: kızlar 21 haftalık hamileyim ve catlamaya başladım dr. bana madecassol verdi ama korkuyorum acaba zararı olurmu diye kullanan varsa cevap yazarsanızzz çoookkk sevinirimm kocaman mucuukkkkkkk hepinzee:cici::cici:
  3. bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

bu kremmı kullanan varmıı melişlerim

slm arkadaşlar aranızda nıvea Q10 sıkılatırıcı kremını kullanan varmı varsa lutfen yazsıın benım dogumdan sonra olusan catlaklar ve sivilceler sarkıklar cnmı sıkmaya basladı ben bu kremı yaklasık 1 haftadır kullanıyorum ama sıkılastırma harıc nemlendırdı ama halen puruz var bu kremı kullanan veya bılen varsa bana yardımcı olabılırmı lutfen cvplarınızı beklıyorumm cıkss.
  4. meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

meleklerim bu haptan kullanan varmııı?

Naturade L-Carnitine 120 Kapsül x 480 mgr eğer kullanan varsa lütfen yorum yazssın
  5. baby sling kullanan varmı

baby sling kullanan varmı

bebeğim için baby sling almayı düşünüyorum ama kullanışlı olup olmadığı hakkında bir bilgim yok aranızda baby sling alıp kullanan varsa izlenimlerini ve olumlu olumsuz eleştirelirini paylaşabilirmi boşu boşuna almak istemiyorum eğer hakkaten kullanışlı olacaksa alacak şimdiden çok teşekkürler

Sayfayı Paylaş