gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Neo-Comfort Yıkanabilir Kadın Pedleri Hakkında Bilgiler

Konu, 'Kadın Hastalıkları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

neo comfort yıkanabilir pedler, neo comfort yıkanabilir kadın pedi, neo comfort kadın pedi

Sevgili melekler, kadın sağlığında önemli bir yeri olan hazır pedler yerine yıkanabilir pedi tercih edenler için üretilen Neo Comfort yıkanabilir pedlerle kadınlar artık özel günlerini daha sağlıklı geçiriyor. Petek dokusu ve pamuklu yapısıyla cilde hava da aldıran NeoComfort yıkanabilir pedler, tahriş ve alerji oluşumunu engelleyerek özel günlerin kurtarıcısı oluyor.

neocomfort_ped.jpg

karakuzu bunu beğendi.
Neo-Comfort Yıkanabilir Kadın Pedleri Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadin İlmİhalİ hakkında bilgiler

Kadin İlmİhalİ hakkında bilgiler

Kadin İlmİhalİ adetliyken sac boyanırmı adetliyken saç boyama saç kestirmek günah mı sac boyanirmi adet döneminde boyanırmı Gusülden sonra meni çıkarsa yıkanmak gerekir mi? Gusülden sonra kadından gelen meni; Kendisine değil de, kocasına aitse, guslü tekrarlamaz, yalnız abdest alması gerekir. Kadın meninin kandisine ait olduğu kanaatine varırsa, yani meni sarı ve ince olursa guslü...
  2. kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

ped numarası ped numaraları numaraları kaçtır yaklasık 7 yasında iken ilkokul 2. sınıfa gidiyorum. annemin dolabını karıstırmayı seviyorum ve yine öyle birgün annemin dolabında kadın pedi gördüm.tabi ne işe yaradıgını ne oldugunu bilmiyorum ama çok hosuma gitti ve adını da kalın naylonlu mendil taktım(onunla burun silinir die biliyorum)anneme sordum bu ne dedim büyüyünce ögrenirsin dedi eee...
  3. Neo-Realizm Hakkında

Neo-Realizm Hakkında

realizm ressamları (Yeni Gerçekçilik) Chirico ve Carra'nın Avrupa'nın modern ressamlarının soyut resmi yapmakta birbirleriyle yarış ettikleri bir dönemde Antik atmosferi tuvallerine sokmaları insanı şaşırtır. Fakat hemen hemen 1919 yıllarına doğru Picasso'nun Ingres'i hatırlatan resimler yaptığı, Andre Derain'in klasik bir gerçekçilik karakteri olan resimler boyadığı bilinir. Bu sıralarda bir...
  4. Akıllı Günlük Kadın Pedi

Akıllı Günlük Kadın Pedi

kadın pedi kadın pedi kullanımı günlük ped kullanımı Genesis İlaç, bir ilki gerçekleştirerek, bayanlara genital akıntı sorunu ile karşılaştıklarında, teşhis ve tanı kolaylığı sağlayan Vi Sense isimli günlük akıllı ped ürünü satışa sundu. Özellikle yaz aylarında deniz ve havuz yoluyla geçebilecek mikroplar için Vi Sense en öncelikli tanı ürünü özelliğinde. Rahat bir günlük ped...
  5. Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı

Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı

hanımlar merhaba kadın sağlığının en büyük yardımcısı olan anıon pedin satış temsilcisiyim bu konuda görüşmek ve benimle çalışmak istermisiniz 1-Bağışıklık sistemini güçlendirir 2-Metabolizmayı geliştirir 3-İltihabı tedaviye yardımcı olur 4-Koku önler 5-Stersi azaltır 6-Yorgunluğu azaltır 7-Bakteriyi önler 21.yüzyılın baş döndüren hızlı yaşam şartlarında, biz bayanların en büyük...

Sayfayı Paylaş