gebe
  1. REYHAN01

REYHAN01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

neolur yorumlarınızı bekliyorum

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında REYHAN01 tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba 11 aylık evliyim.eşim ve ben evlendiğimiz ilk günden beri çocuk istiyoruz allah nasip ederse.hiç korunmadık.yanlız gebelik hakkında daha yeni yeni bilgi sahibi oldum.2 kere de kadın hastalıkları doktoruna gittim.hiç bir sorun olmadığını ve daha yen evli olduğumuzu söyledi.Tesadüf nezaman yumurtlama dönemim olsa hasta oluyorum ve antibiyotik kullanmak zorunda kalıyorum.adetlerim düzenli..adetlerim sancılı ve ağrılı geçiyor.adetimden 2 gün öncesinden göğüs ağrılarım başlıyor.hafif ağrı,şişme var.eylülde ayının 2 sine ekim ayının 28 ine,kasım ayının 23 üne adet oldum.adetim 6gün sürüyor.7.günü tam bitiyor.son 2 aya göre hesapladığımda aradaki 31. günüm göğüslerim çok şişti hafif ağıda var.herhangi 1 değişiklik yok birşey hissetmiyorum.sadece hafif ara ara midemde bir tuahflık hissediyorum.geçen aya göre bugün ayın 23 ü.ve hala adet olmadım:)olmam da inş.adetim hiç gecikmez genelde öne gelir acaba hamile olabilirmiyim arkadaşlar?

2. REYHAN01

REYHAN01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet allahıma çok şükür hamileymişim.1haftalık.darısı sizlere inşallah...

Ciel bunu beğendi.
  3. seyda seyda

seyda seyda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel senin adına sevindim canım Allah tamamına erdirsin hayırlı olsun inşallah.

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

hayırlısı olsn canım allah kucağına lamayıda nasip etsn isteyen herkese versn

5. REYHAN01

REYHAN01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ama sevincim 2 gün sürdü sadece.kimyasal düşük yaptım.:(

neolur yorumlarınızı bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yorumlarınızı bekliyorum...

yorumlarınızı bekliyorum...

arkadaşlar çok merak ediyorum internette bu konuyla alakalı bazı yazılara rastladım daha doğrusu farklı kişi görüşlerineee. ve soruyu bide sizee sormak istedim, bakalım benim canım meleklerim bu konuda ne düşünüyo... eşiniz, kayınvalideniz ve siz arabanızla bir yere gideceksiniz.. kayınvalideniz öne oturdu ve bunu her seferinde yapıyor. bu sizin için bir sorunmuu... tepkiniz ne olurr?
  2. ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

ırmak cevaplarınızı ve yorumları bekliyorum

Düz bir ırmağın iki yakasında bulunan, hızları farklı ve sabit olan iki gemi birbirlerine doğru aynı anda hareket ediyorlar. İlk olarak en yakın limana A metre mesafede karşılaşıyorlar. Yollarına devam edip iskeleye varıyorlar. Her iki gemide yolcu indirip, bindirmek için Z dakika bekleyip ters yönde hareket ediyorlar. Bu kez en yakın limana B metre mesafede karşılaşıyorlar. Irmağın...
  3. oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

oğluma isim..lütfen yorumlarınızı bekliyorum

kuzey ismi kuzey isminin anlamı oğluma isim isminin anlamı nedir oğlumun ismi ne olsun melekler. allah kısmet ederse 2 ay sonra oğlumu kucagıma alıcam. isim olarak daha karar veremedim ama babamız karar verdi KUZEY olsun diyor ve bayada istekli fazla olmayan ve degişik bir isim olsun diyoruz........ sizce KUZEY ismi nasıl fikirlerinizi bekliyorum. ve daha başka isimde...
  4. 3.trimester şikayetleri (hamişler yorumlarınızı bekliyorum)

3.trimester şikayetleri (hamişler yorumlarınızı bekliyorum)

son aylarını hatta son günlerini yaşayan hamiş arkadaşlar bu dönemde yaşadığımız zorluk ve şikayetlerimizi paylaşmak istedim ki hem bize hemde bizden sonraki dönem hamişlerine faydamız olsun değil mi? ilk olarak içinde bulunduğum haftayı ve şikayetlerimi yazarak konuyu başlatıyorum hepimize hayırlı uğurlu olsun:D:D:D 29.haftamdayım ve şuan yaşadığım sorunlar; *bacaklarımda uzun süreli kramp...
  5. Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Kızlar Yorumlarınızı Bekliyorum

Selam melekler bi konuda yorumlarınıza ihtiyacım var. Ben her gece yatmadan 812 defa Ya Habir esmasını okuyorum. Ama nedense o gece karışık rüyalar görüyorum eksik birşeymi yapıyorum bilmiyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum. Sevgilerimle..!

Sayfayı Paylaş