gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

nerde o eski monalisa

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

O biLdiğiniz monaLiza aRtık eski masum monaLiza değiL :haha:

çünkü....

o aRtık bi emoo

[​IMG]:26:

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: nerde o eski monalisa
    yakışmş heeeeeee :hhh::hhh:

nerde o eski monalisa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar

nerde o eski aşklar nerde o eski asklar Nerede o eski aşklar? Onu bir kez görmenin bile bütün bir yaşama bedel olduğu… Ona yazdığın mektupla yüreğinin şahlandığı… Onu düşünmeden gözlerini kapamadığın geceler... Sabah gözünü açtığın anda onun hayaliyle uyanmak ve attığın her adımda onu düşünerek yol almak. Nerede o eski aşk şiirleri… Her bir mısrasını ruhundan akan sözcüklerle...
  2. Emirkan - Nerde O Dostlar

Emirkan - Nerde O Dostlar

Çoktandır kendimle başbaşa kalmadım Sormaladım kimler var diye Hangisi aşığım hangisi düşmanım Sormadım kendime bile Yüreğim sakin lakin yoruldu artık kalbim Nerde o eski günler Yüreğim sakin lakin dinlemez ki bu kalbim Nerde o eski günler Nerde o günler, nerde o dostlar Yüreğimi benden koparanlar Sorarım şimdi size Nerdesiniz ah dostlar Beni benden çalanlar
  3. o eski Hande yok

o eski Hande yok

giyim ve müzik tarzını değiştiren Hande Yener bu konu ile ilgili sivri dilli konuşuyor........ İPTE YÜRÜDÜM AMA... SON ÇIKARDIĞI “HAYROLA” ADLI ALBÜMÜYLE ADINDAN SÖZ ETTİREN HANDE YENER, KENDİSİNE YÖNELTİLEN ELEŞTİRİLERE RAĞMEN DOĞRU BİLDİĞİNİ YAPTIĞINI SÖYLÜYOR... Yeni neslin ısrarla yola devam etmesini istediğini söyleyen Hande Yener, “Eski Hande’yi isteyenler kaliteye doğru koştuğumu...
  4. Nerde o eski ramazanlar be melekler

Nerde o eski ramazanlar be melekler

Yahu eskiden Ramazanlar böyle değildi, bu kadar oruç tutmayan yoktu, insanlar oruç tutmasalar bile bu kadar göz ününde yemek yemezler, sigara içmezler di ne olduda böyle oldu meleklerim. Neden gereken ehemmiyeti gösteremiyoruz artık oruca bu konuyla ilgili fikirlerinizi merak ediyorum.

Sayfayı Paylaş