gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Nerde oldugunuzu biliyor musunuz?

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Herhangi bir kentin ana caddesine ışınlandığınızda otomobillere bakarak nerede olduğunuzu nasıl anlarsınız ? işte size ipuçları : * Bir el direksiyonda, diğeri pencereden sarkıyorsa; PARİS

* Bir el direksiyonda, diğeri kornada ise; NEW YORK

* Bir el direksiyonda, diğeri gazetede, ayak gaz pedalındaysa; BOSTON

* Her iki el de direksiyonda, gözler kapalı, her iki ayak da frende ve vücut korkuyla titriyorsa, CALİFORNİYA'DA araba kullanan bir OHİO'LU

* El kol hareketi yapılıp, hem de ayak gaz pedalından ayrılmıyorsa ve sürücü arka koltuktakine bir şey anlatmak için sürekli arkaya dönüyorsa; İTALYA

* Bir el kornada, bir el dışarıda, bir kulak cep telefonunda, diğeri yüksek sesle müzik dinliyor, ayak gaz pedalında, gözler bayan yayalar üzerinde ve sürücü yandaki arabadan biriyle konuşuyorsa; tabi ki TÜRKİYE'DESİNİZ .

harabe.net

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Cevap: Nerde oldugunuzu biliyor musunuz?
    çok komik bi paylaşımdı sağol canım benim:)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

:D:D ellerine sağlık canım

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

paylasım için saol....koptum yaaa....

Nerde oldugunuzu biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi cicek oldugunuzu biliyor musunuz?

Hangi cicek oldugunuzu biliyor musunuz?

HANGİ ÇİÇEKSİNİZ? 1 Ocak - 10 Ocak tarihlerinde doğanlar: Çiçeğiniz: Sarı gentiyan. Sıcak yazı simgeleyen gizemli bir çiçektir. Dağ çayırlarında yetişir. Karaktere gizem katmaktadır. İçe kapanıklık ve suskunluğun nedeni basit bir çekingenlik de...
  2. Osmanlı tokatı nerden geliyor biliyor musunuz?

Osmanlı tokatı nerden geliyor biliyor musunuz?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Biliyor musun...?

Biliyor musun...?

BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI? EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ? DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ...
  4. Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

Alman Göz Polikliniği Nerde biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar benim bu hafta içinde Alman Göz Polikliniğine gitmem lazım ama nerede olduğunu bilmiyorum aranızda Alman Göz Polikliniği Nerde bilen varsa yazar mı?
  5. Fatiha Suresi Adını Nerden Almıştır biliyor musunuz

Fatiha Suresi Adını Nerden Almıştır biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba aranızda Fatiha Suresi Adını Nerden Almıştır bilen var mı? Fatiha Suresi Adını Nerden Almıştır biliyorsanız bana da yazın lütfen!

Sayfayı Paylaş