gebe
  1. sule

sule Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

nerde satilir bu yaaa

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında sule tarafından paylaşıldı.

tarot kartı nerede satılır tarot kartları nerede satılır kartları bulunur kediler melek [​IMG]terlik toplama dedine son ...

2. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: nerde satilir bu yaaa
    valla güzelmiş..neler gelio akılların yaaa...

3. negrita

negrita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
nerde satilir bu yaaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Balkon nerde, korkacak insan yaa...

Balkon nerde, korkacak insan yaa...

Böyle bir balkon görmediniz bence.Şuna bakın insan buraya çıkmaya cesaretini nerden bulacak.Çok ilginç öyle değil mi?:S:S
  2. bu kadarda olmaz yaa

bu kadarda olmaz yaa

iddia middia midesizsiniz o kadar köpek mamasıda yediniz ya helal olsun diyorumm... KÖPEK MAMASI YEDİLER! JENİFER ANİSTON VE OWEN WİLSON BİR TV ŞOVUNDA KÖPEK MAMASI YEMEK ZORUNDA KALDILAR.... Programdaki bir yarışmacı 28 köpeğinden bazılarını şapırtı seslerinden tanıyabileceğine dair iddiaya girdi. Aniston, kadın yarışmacının bu işi başarabileceğine inandığını söylerken Owen, rol...
  3. bu ne yaaa

bu ne yaaa

sevişmek öpüşmek sanat vs. vs... ÖPÜŞMEK NE Kİ, DAHA ÖNCE SEVİŞTİM! “GÖLGESİZLER”DEKİ ROL ARKADAŞI HAKAN KARAHAN’IN “BEN KADINLARI ÜST DUDAKTAN ÖPERİM. AMA TAİES YÜZÜNÜ ÇEVİRİNCE ALT DUDAĞI GELDİ, DONUP KALDIM” AÇIKLAMASIYLA DİKKAT ÇEKEN TAİES FARZAN, YAŞANANLARI ANLATTI. “Gölgesizler” filminin yıldızı Taies Farzan iddialı: Alt dudak üst dudak fark etmez Bu benim ilk öpüşmem değil...
  4. Gerçek Aşk Budur Yaa

Gerçek Aşk Budur Yaa

Kocam bir mühendisti. Onunla sâkin tabiatını sevdiğim için evlenmiştim. Bu sâkin adamın göğsüne başımı koymak içimi nasıl da ısıtırdı… Gel gör ki iki yıl nişanlılık ve beş yıl evlilikten sonra bu sâkinlik beni yormaya başlamıştı. Eşimin -bir zamanlar çok sevdiğim- bu özelliği artık beni huzursuz ediyordu. İş ilişkiye gelince oldukça içli, hattâ aşırı hassas bir kadınım. Romantik anlara,...
  5. Nasıl Okunuyor Bu Yaaa..<<

Nasıl Okunuyor Bu Yaaa..<<

javier bardem nasıl okunur christina aguilera nasıl okunur nicolas cage nicolas cage okunuşu penelope cruz Arkadaşlar kural basit; herkes bir yabancı ünlü ismi yazacak,alttaki ise okunuşunu yazıp diğer yabancı ünlüye geçecek. Başlıyorum... shakira'yı nasıl okuyosun bakalım meleğim :)

Sayfayı Paylaş