gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nerden temin edebiliriz abiye kiyafetlerini

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba abiye kiyafetlerinizi nasil alabiliriz ben yurt disindan yaziyorum almak isterim fakat bana yardimci olursaniz sevinirim meil adresim

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba... Öncelikle verdiğiniz mail adresinizi sizin güvenliğiniz açısından siliyorum. Ayrıca satın almak istediğiniz abiyenin hangi abiye olduğunu bilmediğimiz için ve ayrıca sitemiz üzerinden alışveriş olmadığı için, şayet abiye elbisenin markası yok ise fiyat veremiyoruz :)

nerden temin edebiliriz abiye kiyafetlerini konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tente

Tente

Kapalı tente yolunda giden iş, açık tente ise kısmet, huzur, güvendir.Rüyada kendinizi bir tente altinda gölgelenmekte oldugunuzu görmek, esiniz ve çocuklarinizla bir tatil köyüne giderek bir müddet dinlenmek istediginize, fakat maddi imkansizliginiz yüzünden bunu yapamadiginiz için, sadece pazarlari bir kira veya deniz kenarina giderek bu ihtiyacinizi tatmine çalistiginiza yorumlanir
  2. tente

tente

Güverteyi yağmur ve güneşten korumak için güverte üzerine açılan branda veya başka bir malzememden yapılmış örtü
  3. Tente :

Tente :

Tente : Bahçe mobilyalarının ve terasların şıklığını en iyi tenteler tamamlar. Tenteler üçe ayrılır. a) Katlanır Kollu tenteler b) Pencere tenteleri c) Kış Bahçeleri için tasarlanan bahçe tenteleri Katlanır kollu tenteler; balkon, teras ve avlular için uygundur. Bu tenteler, istenilen ölçülerde olabilir. Pencere tenteleri ise pencerelere takılır ve açılıp kapanma mekanizması, katlanır kollu...
  4. Bt -839 model  cam masamızın üst kısmı kırıldı. Nasıl yenisini temin edebilirim.

Bt -839 model cam masamızın üst kısmı kırıldı. Nasıl yenisini temin edebilirim.

Yukarıda sözünü ettiğim masamızın üst kısmı kırıldı.nasıl temin edebilirim.
  5. 2013’te abiye saç modelleri böyle olacak!

2013’te abiye saç modelleri böyle olacak!

Bukonu; 2013 abiye saç modelleri hakkında bilgi vermektedir. Bahar aylarında düğün, nişan yada söz yapacak olanmeleklerimize önerimiz yeni sezonun trend saç modelleri burada! İri dalgalar vedüz saçlarla yapılan birbirinden güzel saç modellerinin vazgeçilmez kuralıdoğal bir görünüm sağlamak. Doğallığı yakalayan bu saç modelleri sizi de mutluedecek. Bombeli topuzların yanında düz fönlerle...

Sayfayı Paylaş