gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Nerdesin...Şimdi nerde...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

nerdesin şimdi nerde gözlerim arıyor nerdesin şimdi nerde [​IMG]
    Gözlerim arıyor
    Ellerim tutmuyor

Durdu zaman durdu dünya
    Kaldı herşey yeryerinde

Seni çok özlüyorum inan
    Kokun hala bedenimde

Gel bir tanem

Sensiz yaşayamaz bu can

Atar kendini boşluğa

Can çekişir bile bile

Can dayanmaz yokluguna

Nerdesin...Şimdi nerde... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. -Bizimkiler-Dizinin bası oyuncularıları şimdi nerde?

-Bizimkiler-Dizinin bası oyuncularıları şimdi nerde?

bizimkiler dizisinde ölenler bizimkiler dizisi oyuncuları dizisi oyuncularından ölenler BİZİMKİLER Dizisinin Bazı Oyuncuları Şimdi Ne Yapıyor ? 14 yıl, kesintisiz olarak Türk televizyonlarında yayınlanmış, birkaç istisna dışında, yayınlandığı günlerin hep birincisi olmuş, izleyicinin en beğendiği, en çok ve en uzun süreyle izlediği dizi olma rekorunu elinde tutmuştur. Dizinin yayından...
  2. Popstar Bayhan şimdi nerde ne yapıyor?

Popstar Bayhan şimdi nerde ne yapıyor?

bayhan nerede bayhan nerde Popstar'ın jüri üyeleri dahil bir çok kişi köşe olurken birbiri ardına piyasaya sürdükleri popstarlar ise ziyan sebil oldu! Popüler kültürün pop starlarının şimdi neler yaptıklarını merak ediyor musunuz? Evet kimse merak etmiyor; ancak onlar yine de birilerine ders olsun diyerek yaşadıklarını anlatıyor. Bayhan, ünlü olduk; ancak şimdi hiçbir iş...
  3. Şimdi kim bilir nerdesin..Hangi yürektesin..

Şimdi kim bilir nerdesin..Hangi yürektesin..

yürektesin şiir yürektesin şiiri Gittin işte..Ardına bakmadan çekip gittin..Umutlarımızı,yeminlerimizi,düşlerimizi,el ele göz göze kurduğumuz hayalleri sensiz bıraktın gittin.. Konuşamıyorum,kızamıyorum,soramıyorum..Ben..Ben aslında sadece yaşayamıyorum.. TÜM SÖZLERİM KÜSKÜN SANA.. Gittiğin o gün,ardından yüreğimdeki güneşin batışını izledim suskunca..Hani sen bir bakışımdan anlardın ya...
  4. Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

Şimdi nerdesin ? Ne yapıyorsun ?

ne yapıyorsun mesajları Şimdi nerde Ne yapıyorsun ?? Ayrılık diye bir şey yok.Bu bizim yalanımız.Sevmek var aslında beklemek var. Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Şimdi neredesin? Ne yapıyorsun? Güneş çoktan doğdu.Uyanmış olmalısın. Saçlarını tararken beni hatırladın değil mi?Öyleyse ayrılmadık.Sadece özlemliyiz ve bekliyoruz. Zamanı hatırlatan her şeyden nefret ediyorum.Önce...

Sayfayı Paylaş