gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

|| Nerede Bir İrade Varsa Orada Bir Yol Vardır ||

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Karşılaşılan her güçlük, her tehlike, aşılması gereken bir engeldir.

HAYAT AKSİYONDUR, DAYAN…!

Sabrın yerini hayatta hiçbir şey tutmaz…
    Eğer amacına ulaşmak istiyorsan, her zorluğa göğüs ger, her ıstıraba katlan..

Azminin her kırılışında, gayeni-amacını düşün...!

EĞER RÜZGAR YOKSA, KÜREK ÇEK...!

Bal yapan arıyı düşün,sonra…
    Koca Çınarı deviren ağaç kurdunu,ve….karıncayı hatırla.

UNUTMA! HERŞEYİN BEDELİ VAR…!

Kanadını çırparak, dala yükselir kuş;
    Oturup boş yere çırpınmak neye yarar?
    Önce sebep göster,Sonra ümitten söz et..
    Hayat aksiyondur, dayan!

NEREDE BİR İRADE VARSA ORADA BİR YOL VARDIR!

RÜZGAR YOKSA KÜREK ÇEK….!

2. beyzanin_gulleri

beyzanin_gulleri Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir paylaşım olmuş

3. ben kimim

ben kimim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    güzel bi paylaşım olmuş emeginize saglık

|| Nerede Bir İrade Varsa Orada Bir Yol Vardır || konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şeyin daha iyi anlatılabileceği bir yol vardır

Her şeyin daha iyi anlatılabileceği bir yol vardır

. NewYork´ta, Brooklyn Köprüsü üzerinde dilenen kör bir dilenci birgün, bir şairin dikkatini çeker.Dilencinin boynunda asılı bir tabela vardır. Şair, dilenciye günlük kazancının ne kadar olduğunu sorar.Dilencide sekiz - on dolar kadar olduğunu söyler. Bunun üzerine şair, dilencinin boynuna asılı tabelayı ters çevirerek bir şeyler yazar; ´Şimdi buraya senin kazancını arttıracak bir...
  2. uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramizda

uzun bir yol var aramızda uzun bir yol var aramizda aramızda ucunda sen ucunda ben Uzun bir yol var aramızda Bir ucunda sen, bir ucunda ben Bir ateş yanar bağrımıza Ateşi sen, külü ben Ümit ışığı parlar gönlümüzde Ağlatan sen, ağlayan ben Hasretlik şarkıları söylenir hergün Söyleten sen, söyleyen ben Aşkımız dile geliyor mektubla Kağıdı sen, kalemi ben Beklerim hergün kavuşmamızı Ümitle sen,...
  3. Bir varmış, Bir YOKmuş!

Bir varmış, Bir YOKmuş!

bir varmış bir yokmuş diye başlar kalpleri ısıtan masallar ben varmış ben yokmuş Bir varmış Bir YOKmuş! Oku'duktan sonra kitab'ı Tam kalbimin üzerine koydum. Her zamanki gibi yine Pencereden dışarı baktım. Sabah oluyordu hem de ne sabah !... Sakız ağacı takıldı gözlerime Hey gidi asırlık sakız ağacı ! Ben sana kaç yıldır bakar da Ağaç sanırdım. Meğer bürünmüşsün de ağaç rolüne Hiç...
  4. Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Unutma sevgili yaprak her hayale giden bir yol vardır. ..

Bir dağın tepesinde yere düşmek üzere olan bir yaprak içindeki hayalini haykırmış. "ben denizlere ulaşmak istiyorum.Bir gün denize ulaşacağım ve hayalimi yaşayacağım." Yaprağın üzerinde bulunduğu ağacın hemen dibinde yatıveren bir kütük boğuk bir sesle; "ben de "demiş.Ben de denize ulaşmak istiyorum. Fakat yaprak ona küçümseyen ve alaycı bir ifade ile "sen asla...
  5. Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

Sagopa Kajmer Çünkü Bir Tek Yol Var Şarkı Sözleri

sagopa kajmer Sagopa Kajmer, şarkı sözleri, 2011, şarkıları, sözleri, burada arkadaşlar. Sagopa Kajmer'in Saydam Odalar albümünün parçalarından biri olan Çünkü Bir Tek Yol Var' ın sözlerini sizlerle paylaşıyorum arkadaşlar. Verse 1 Düşüncelerden düşüncelere taşınıp duruyorum. Düşünüp dururken kalbimi aşındırıyorum. Gerçeğin gözlerinin içine bakmak ve bakarken göz kırpmamak şifrem. Müzüik...

Sayfayı Paylaş