gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Nerede Meditasyon Yapmali?

Konu, 'meditasyon' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Düzenli olarak meditasyon yapmak için, evinizin, diğer insanlardan, gürültüden, rüzgárdan, yanıp sönen ışıklardan uzak, rahat ve sessiz bir köşesi en uygun yerdir.
    Dikkat dağıtabilen bu etkenlere karşı bazı insanlar, diğerlerinden ha toleranslıdır. Bazı kişiler, bir dereceye kadar olan gürültü ye kargaşa içinde, trenlerde, otobüslerde, park sıraları­nda, şehir meydanlarında meditasyon yapabilme yeteneğine erişmişlerdir. Ama çoğunlukla evlerin sessiz ye rahat odası tercih edilir. Odada telefon varsa fişi çekilmelidir

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Nerede Meditasyon Yapmali?
    canım iyi diyonda meditasyon yapmak için sessiz bir ortam nerde çocuklar beynimizin dibindeyken:) :) anca gece herkez uyuyupta oratadan kalkınca olur gece sessizliğinde :)
    paylaşım için teşekkürler

Nerede Meditasyon Yapmali? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

Yaramazlik KarŞisinda Neler Yapmali?

YARAMAZLIK KARŞISINDA NELER YAPMALI? Çocuğa hangi davranışlarının iyi, hangi davranışları yapmaması gerektiğini öğretmek ebeveynlerin görevidir. Bunların çocuğa öğretilmesi aslında sanıldığı kadar zor değildir, ancak biraz sabır gerektirir. Özellikle küçük çocukların öğrenmesi zaman aldığından, hatalı bir davranışı değiştirmek genellikle birkaç haftalık bir çalışmayı gerektirir. Bunun için...
  2. Nasil Medİtasyon Yapmali?

Nasil Medİtasyon Yapmali?

Meditasyondan yararlanmak için altı temel koşul vardır: 1- Meditasyon yapabileceginiz, ses, hareket, ışık, insanlar gibi dikkatinizi dağıtabilecek şeylerden yeteri kadar uzak bir yer. 2- Fiziksel ve zihinsel rahatlık. Ufak rahatsizlıklar meditasyonun kalitesini bozacak gücte olmayabilir. 3- Dengeli, dik ve rahat bir oturma şekli. 4- Sessiz, yavaş, yumuşak ve düzenli bir solunum. 5-...
  3. Medİtasyon Nedİr?

Medİtasyon Nedİr?

Meditasyon sözcük anlamında derin düşünme, tefekküre dalma, derin düşünce olarak tanımlanmaktadır.Meditasyon zihni kapatmaya, yazı tahtasını birkaç dakikalığına temizlemeye benzetilmektedir.Eğer insan zihnini bir havuza benzetirsek, nasıl ki havuza bir taş atıldığında havuzun suyu dalgalandığından dolayı derinliğini göremiyorsak, zihinde de mevcut stres ve problemler çakıl taşları gibi arada...
  4. ---Meditasyon--

---Meditasyon--

meditasyon meleklerle meditasyon Meditasyonu çok duyduk ama nedir?Nasıl yapılır?Bu konularda bilgiyide tam öğrenelim haydi bakalım.:) Meditasyon yapmanın tek bir kuralı var, o da zihnimizi susturmaktır. Doğru nefes almak meditasyonda ilk adım olur... Meditasyon nedir? Hiç düşündünüz mü? Bazı kitaplarda, sohbetlerde, birçok yerde karşımıza çıkar “meditasyon yapın” tavsiyesi. Ama çoğu yerde...
  5. ne yapmaliyim?

ne yapmaliyim?

umarim bana yardim edebilirsiniz :) ben yurtdisinda dogdum ve burda okulumu bitirip ise basladim, 24 yasindayim .. uzun bir iliskim vardi ama malesef ayrildik (annem ile babam istemediler) .. ozamanlar cok tartismalar oldu ailemle .. simdi daha iyi anliyorum annemin ve babamin erkek arkadasimi neden istemediklerini .. düsündükce iyiki olmamis diyorum .. tabi benim derdim baska :) eski...

Sayfayı Paylaş