gebe
  1. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

neredesin ayy yüzlüm...

Konu, 'Çöplük' kısmında muratfortune tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

neredesin ayy yüzlüm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ay yüzlüm!!

ay yüzlüm!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İnsan iki yüzlümü? İkiyüz yüzlümü?

İnsan iki yüzlümü? İkiyüz yüzlümü?

Hep deriz birileri için; iki yüzlü diye. Ya biz onun yanındayken, ya o bizsizken farklı konuşmuştur çünkü. Yada; birgün sıcak davranmıştır bize, diğer bir gün soğuk kalmıştır gönlümüze. Gözümüzde, değişen iki yüzlü olmuştur hep karşımızdaki. Hani, bazen benliğinden uzaklaşmış olur insan, Deriz ya seni tanıyamıyorum, bu sen değilsin sen dün bana çok değer verdiğini söyledin, ama bugün...
  3. **melek yüzlüm**

**melek yüzlüm**

melek yüzlüm şiir Seni öyle sevdim ki mısralara dökemem Yüreğime kazıdım ordan alıp sökemem Yerine başkasını yemin olsun sevemem Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün Dağlarıma kar yağdırsan da Saçlarıma ak düşürsen de Gözlerimden kan akıtsan da Sen benim melek yüzlüm şiir gözlümsün Seni sevmek beni ipe götürse de İpleri çürütene dek seveceğim Sen mutlu ol dertlerle ben...
  4. hareketli ayy çokk komik

hareketli ayy çokk komik

ayse kız iş basa düstü sagıver sunu:puhas: hoppala köpekcikk......:dp8: su maymunun diline bakın :puhas: dum dum tak tak düm tek:puhas::puhas: ohhhhh teyzemdeki keyfe bak :puhas: ohh yandan yandan kızzz:puhas::puhas: :puhas: :puhas: :puhas: :puhas: :puhas:
  5. ayy ayyy özledikkk yaaa:D

ayy ayyy özledikkk yaaa:D

ayyy bana bişeylerrr oluyorrrr :S

Sayfayı Paylaş