gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Nereye Bakiyolar

Konu, 'Bebek Resimleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Nereye Bakiyolar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demir ‘nereden nereye’

Demir ‘nereden nereye’

XIX. Yüzyılın başlarına kadar gözler hep Roma ile Yunan’daydı. Çağdaş uygarlığımız yalnız bu iki kaynağa indirgenmekteydi. Bu görüş Napolyon’un Mısır seferiyle değişti. Onunla birlikte Mısır’a giden bilginler, icat ve anıttan yana zengin bu iki uygarlıktan, çok daha eski bir uygarlığın varlığını şaşkınlık ve hayranlıkla gördüler. 1842′de ufuk daha da genişledi; Fransa’nın Musul başkonsolosu...
  2. nereden nereye

nereden nereye

herpimizin çocukken idaellerimiz vardı dr. öğretmen polis vs.. olmak gibi ama hayatta ya futbolcu yada popcu olmak ta vardı... ÜNLÜLERİN GERÇEK HAYALLERİ ÜNLÜ SANATÇILAR YAPTIKLARI İŞTEN MEMNUN OLSALAR DA ÇOCUKKEN KURDUKLARI İŞ HAYALLERİ BAŞKAYDI.KÜÇÜKKEN KİMİ ZOOLOG, KİMİ HEYKELTIRAŞ KİMİ DE RESSAM OLMAK İSTEDİĞİNİ SÖYLEDİ. İŞTE ŞÖHRETLERİN DÜŞLEDİKLERİ MESLEKLER... Leman SAM: Uçak...
  3. Yalın - Nereden Nereye

Yalın - Nereden Nereye

Ben senin terk ettiğin hayatla hala Üstümde kokun inatla burada Bazı şeylerden hemen kurtulmakla Bir günaha ortak olmak Bir büyük destana ihanet Hatta bir cinayet aynı galiba Nerden nereye ahh kalmıştım Bizden geriye kalan bir türlü alışmadım Sen dön geriye diye yokluğunla tanışmadım Nasıl olur diye diye elimden kayıyor Sana ilk gün söylediğim bugün gerçek oldu Yanyana iki can hiç...

Sayfayı Paylaş