gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

nereye baksam tayt!!!!!!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

yani artık bana gına geldi nereye baksam gitsem çoğu bayanın üzerinde tayt var hele birde giyen kişi kiloluysa bana göre hiç hoş durmuyor bayanlar artık değiştirin şu giyim stilinizi tayt olmasa acaba ne giyecektiniz merak ediyorum bide kısa bluz giyilince üstte hoş olmuyor bilmiyorum benmi abartıyorum ama bana göre tayt giyenler çok abartıyor dolabınızda artık değişik kıyafetlere yer açsanız olmazmı

karakuzu bunu beğendi.
  2. Derya48

Derya48 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    43
    aynennn katılıorum..benim eşimde illet oluo taytaa :D:D

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben dun gece bi Programm izledim bu yil erkeklerde tayt modasi öne cikcakmis. Ne igrenc yaa iyyyy aynen bide kilolu bayanlar giymiyomu :S bi aynaya bak hatun !! Bogum bogum yag lop lop et fiskiriyo ordan burdan. Hey ya Rabbim nereye gitcek daha bu moda bakalim....

4. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

ben cok sevıyorum yaav sole bı derı tay alsamt

karakuzu bunu beğendi.
  5. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Mavim leopar desenli tayt gider sana hahaha Üstunede dantelli siyah bi bluz hahaha
    Ayakkabinda topuklu ve kirmizi hahaha

6. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

hayalını kurdu catlak
    leoparı sevmem deri olucak hahaha

nereye baksam tayt!!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Taytlar

Taytlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. mutluluğu nereye saklamışlar bakın..

mutluluğu nereye saklamışlar bakın..

İnsanoğlu mutluluğu hep hor kullanıyormuş... Hep şikayetçi hep bıkkınmış... Bir gün melekler mutluluğu saklamaya karar vermişler... Saklayalım zor bulunsun... Zor buldukları için belki kıymetini bilirler diyerek başlamışlar tartışmaya... Sorun büyükmüş... Mutluluğu saklamak kolay değilmiş çünkü... Kimisi: ''''Everest''in tepesine saklayalım''''demiş.kimisi: ''''Atlas okyanusu''nun...
  3. Neresinden  Bakarsan Bak İmkansızdı Aşkımız

Neresinden Bakarsan Bak İmkansızdı Aşkımız

imkansızdı aşkımız Neresinden baksan nafile çabaydı sevdamız, imkânlar dâhilinde yürütmeye çalışıyorduk imkânsız aşkımızı. Sen elit bir aşk istiyordun, ben “amiyane tabirle” seviyordum. Ne sen vazgeçiyordun, ne ben değişiyordum. Akıntıya karşı kürek çeker gibi seviyorduk sevgilim, üstelik dibi de delikti kayığımızın hızla batıyorduk. Sen Titanic filmindeki gibi bir aşk istiyordun, ben...

Sayfayı Paylaş